Home > دانشگاه
Viewed 43 times 3 Answers
0

و عرض ادب من کنکوردیا پذیرش وینتر دارم مستر قبلیم مخابرات بوده ولی الان می خوام بیشتر درسهای کامپیوتر رو بردارم و تو این حوزه کار کنم مثلا software engineerig Nureal network بنظ شما کار سختیه البته مدرک ccna دارم و برنامه نویسی c++ پاس کردم و کمی متلب و ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

2021-10-09 03:22:00 Montreal دانشگاه #راهنمایی بفرمایید
3 Reply

من تو ایران این درس رو داشتم. درس خیلی خوب و کاربردی هست. سخت هم نیست چندان.

2021-10-09 04:08:00

سلام، چند نکته هست که باید بهش دقت کنین. بحث اول اینکه وقتی‌ پذیرشتون برای رشته‌ ی XYZ هستش، تعداد محدودی واحد میتونید از دپارتمان‌های دیگه بردارید که باید حتما حواستون باشه... اما برگردیم به سوال شما، داشتن مدارک شبکه و مایکروسافت برای بازار کار مفید هست بیشتر و برای تحصیل زیاد به کارتون نمیاد. مورد آخر در مورد درس‌هایی‌ که دوست دارید بر دارید، به نظرم اگه پایه برنامه نویسی داشته باشید و کمی‌ تلاش کنید که concept رو هم یاد بگیرید در طول ترم؛ به مشکل نمیخورید اصولا

2021-10-09 04:48:00

برای درس اول شاید همون C/C++ یا جاوا رو نیاز داشته باشید، بستگی به استاد داره که پروژ ه conceptual تعریف کنه یا practical ... اگه دومی‌ باشه باید implement کنید، اگه اولی‌ باشه نه، و معمولا گروهی هست... برای درس دوم پایتون یاد بگیرید بهتره، برای بازار کار هم بیشتر به دردتون میخوره

2021-10-09 04:51:00

QAmon

Similar Question:

#راهنمایی بفرمایید
Ask a Question