Home > دانشگاه
Viewed 45 times 5 Answers
0

من ایمیل زدم به استاد و ایشون گفتن شاگرداشون رو گرفتن الان چی میشه!؟ یعنی من ریجکت میشم قطعا با توجه به اینکه استاد مورد معرفیم پر بوده!؟

2021-10-04 09:22:00 Vancouver دانشگاه #استاد
5 Reply

بدون داشتن استاد اپلای کرده بودید؟ اگر اینطور باشه که ریجکت میشید حتی دانشگاههای کمیته محوری مثل تورنتو و مک گیل هم که میشه بدون استاد اپلای کرد گفته شده که بهتر هست استاد داشته باشید

2021-10-04 10:12:00

بله برای مستر اپلای کردم دقیقه ۹۰ و فرصتی نبود با استادی هماهنگ بشم اینجا هم بحثشون روی کمیته است و کمیته بررسی میکنه اما خب استاد انتخاب کرده بودم از لیستشون

2021-10-04 10:14:00

عذر میخوام موضوع استاد چیه ؟ مگه سه استادی که از دانشگاه مبدأ می‌شناسیم نباید در فرمهای پذیرش ذکر کنیم ؟ باید استاد دانشگاه آینده رو هم باهاش مکاتبه کنیم ؟!

2021-10-04 10:15:00

در عمل باید استاد داشته باشید. الان کیسهایی هستن در دانشگاهای مختلف حتی استاد دارن با هماهنگی؛ قطعی؛ ولی استاد کیس بهتر دیده دقیقا پیچونده. چه با فاند چه بی فاند.

2021-10-04 10:28:00

بله. مگر فاند نمیخواین مگر کسی رو نمیخواین که از پروندتون توی کمیته تا حدی دفاع کنه. مگه نمیخواین دقیق بدونین با کی و روی چه موضوعی میخواید کار کنید پس بایستی استاد داشته باشید قبل از اپلای . واسه رشته های ریسرچ بیس اغلب دانشگاهها دانشجوهای بدون داشتن سوپروایزر رو ریجکت میکنن . مگر رزومه خیلی قوی و قابل رقابت داشته باشید که بعضی دانشگاههای که بالا نام بردم مثل تورنتو مک گیل و یوبی سی بعد ازاپلای یا استادی بهتون معرفی میکنن یا بهتون فرصت میدن واسه پیدا کردن استاد از طرف کمیته .

2021-10-04 10:28:00

QAmon

Similar Question:

#استاد