SanJob.Ca دانشگاه: من دکتری فلسفه ایران دارم و میخام که برای دکتری د
Home > دانشگاه
Viewed 43 times 12 Answers
0

من دکتری فلسفه ایران دارم و میخام که برای دکتری دوم نوروساینس با فاند اقدام کنم، اگر کسی در این زمینه تجربه ای داره ممنون میشوم ّراهنمایی کنه که از کجا باید شروع کنم؟

2021-10-04 08:37:00 Montreal دانشگاه #فاند
12 Reply

ببخشید می پرسم فلسفه چه ربطی به نوروساینس داره؟؟ هر استادی اول به سابقه پژوهشی شما نگاه می کنه و بکگراندی که دارین، فلسفه واقعا هیچ ربطی به رشته های مدیکال نداره و این خیلی مهمه

2021-10-04 09:42:00

رساله دکتری من بین رشته ای در حوزه فلسفه و علوم اعصاب بوده و یکی از اساتید امریکا که درجریان کارم قرار داشتند توصیه کردند که اگر بتونم یک دکتری هم در نوروساینس بگیرم تا بتونم مسائل بین رشته ای این دو رشته رو بهتر پژوهش و بررسی کنم. ضمن اینکه اگر کمی تامل فرمایید رشته نوبنیاد نوروفلسفه neurophilosophy ربط دقیق و عمیق بین این دو رشته رو براتون مشخص میکنه. اگر هم رشته تون نوروساینس هست و مایکل گزنیگارو بشناسید می دونید که ایشون قائل به مکملیت compelementarity بین فلسفه و cognitive neuroscience هستند و ....

2021-10-04 13:18:00

من دقیق نمیتونم توصیه ای بکنم، اما فقط بهتون میگم که شدنیه. البته شاید اگر یک مستر مرتبط داشتید راحت تر بود. اما اجمالا میدونم که فیلسوفان زیادی در دپارتمان های مختلف دنیا دارن بحث های روانشناسی اخلاق، عصب شناسی اخلاق و مسائل مربوط به نوروساینس روکار میکنند. شاید بهتره در دپارتمان های فلسفه‌‌اونها رو پیدا کنید و اونجا اپلای کنید. شاید در دپارتمان های علوم اعصاب سخت باشه

2021-10-04 13:31:00

تو روانشناسی می دونم که امکان داره ولی فلسفه رو نمیدونستم، پیروز باشید???

2021-10-04 13:34:00

مخلصم?✌

2021-10-04 13:35:00

شما همین که ایشون میگن رو امتحان کنید فک کنم زودتر به نتیجه می رسید چون من خودم تو دپارتمان نورولوژی تو یه دانشگاه دیگه کانادا مصاحبه انجام دادم خیلی جزئی ازم سوال میکردن در حد کنکور و اگر بخاطر بکگراند پژوهشی نباشه اصلا به مصاحبه دعوت نمی کنن (اینو خودشون گفتن)، و حتی از من پرسیدن تو چه آزمایشگاه هایی با چه روش هایی و چه دستگاه هایی کار کردم و فک می کنم اگه شما سابقه کار تو آزمایشگاه ندارین شاید بهتر باشه به پیشنهاد این دوستمون فک کنید چون دانشکده پزشکی واقعا نیازمند بکگراند پزشکی داره و اونا هم واقعا سوالات مرتبط زیادی از من پرسیدن که مطمئن باشن از این بابت

2021-10-04 13:40:00

از توضیح شما بسیار ممنونم خود این استاد امریکا که به من توصیه دکتری نوروساینس کردند قبلا دانشجویی از فلسفه داشتند که دکتری دوم با ایشون نوروساینس خونده... اما شانس من این استاد بازنشست شدند.

2021-10-04 13:41:00

ممنونم

2021-10-04 13:42:00

فلسفه ای که ما در ایران میخونیم کمی با فلسفه ی اینها فرق داره ممکنه اون دانشحوی ارشد فلسفه کلی واحدهای ریاضی و علوم شناختی یا نوروساینس در مقطع لیسانس و ارشدش گذرونده باشه منم حرف رو تایید میکنم. حتی اگر اول اوکی بدن، توی مصاحبه شانس کم میشه یادتون باشه اینها دانشجوی دکتری رو میگیرن که براشون فوایدی داشته باشه، پس باید مجهز بیایید. من پیشنهادم دپارتمان های فلسفه و سایر دپارتمان های انسانیه حتی مطالعات دین، مطالعات اسلامی ، مطالعات زنان و این چیزها که گاهی یک استادی روی این حوزه ی شما کار کرده

2021-10-04 13:45:00

ممنونم از توضیحاتتون.... لطف کردید.

2021-10-04 13:47:00

سلام من رشتم کامپیوتر بود و برای نوروساینس اقدام کردم و جواب هم گرفتم، برای نوروساینس تو مکگیل بسته به استادی که می خواید باهاش کار کنید می تونید از دپارتمان های مختلفی اقدام کنید ولی بهتون پیشنهاد می کنم پروگرام ipn رو چک کنید (Integrated program of Neuroscience)

2021-10-04 13:54:00

خیلی ممنونم. چشم چک می کنم...

2021-10-04 13:58:00

QAmon

Similar Question:

#فاند