Home > ماشین
Viewed 44 times 8 Answers
0

با ،کسی راجع به فورد فوکوس نظری نداره؟

2021-10-02 23:01:00 Montreal ماشین #
8 Reply

من خیلی دوسش دارم، یکی از بهترین ماشینهای فورد هست ولی باز هم به تویوتا نمیرسد.

2021-10-03 00:23:00

سلام فورد مخصوصا فوکوس و فیوژن مشکل ترنسمیشن و برقی دارند بعضا

2021-10-03 00:45:00

ممنون از شما،ولی بعضا که فرمودید،نمیشه نظر نهایی گرفت،پس کسانی که دارند این مدل رو چطور هست؟ایا قطعا خوب نیست یا تک و توک این رو دیدیم

2021-10-03 08:56:00

نوید جان بحث احتمالاته احتمال مشکل پیدا کردن ترنسمیشن در این ماشین بالاتره و این ایراد ایراد رایجیه بینشون مثلا من یک مدل ۲۰۱۲ ازش داشتم و اون هم یک مشکل جزیی در سیستم کلاژش داشت با این حال ممکنه شما یکی پیدا کنید که هیچ ایرادی نداشته باشه

2021-10-03 09:53:00

نوید جان اینجا اصولا پاسخی که می گیری اینه که فقط تویوتا بخر، جدا از شوخی هایی که می کنیم، اگر من بگم فورد خوبه و شما بخری و خراب بشه، از دوست و تعمیرکار بهت می گن کی گفت اینو بخری چرا ژاپنی نخریدی و ..... اگر تویوتا خراب بشه هیچ کس هیچی نمیگه. به نظر من علت انتخابت رو بگو مثلا هیبرید دوست داری، قیمتش خوبه، قیافه اش خوبه، امکاناتش خوبه و اینکه آیا دنبال نو می گردی یا کهنه. اینجوری دوستان راحتتر تجربیاتشون رو به اشتراک می گذارن و تصمیم گیری برات راحتتر می شه. یکی از نکات خوبی که من در فورد دیدم، البته نمایندگی دم خونمون، اینکه برای ماشینهای دست دوم فورد و لینکلن، سود فاینانسشون حدود ۳ درصد هست و یکسال گارانتی هم روی ماشین هست. نکته منفی اینه که الان اکثر موتورهاش توربو شده که برای خریداران در اولویت نیست

2021-10-03 10:26:00

ممنون از شما و راهنماییت کیوان جان،والا،من اول قرار بود تا ۱۰ هزار تا هزینه کنم،برای مثلا مزدا ۳ اسپرت ۲۰۱۷ اینطورا،یا هوندا ۲۰۱۵،توبوتا چون گرونه یکم،نرفتم سمتش،بعد با کسی مشورت کردم،گفت اینقدر هزینه برای ماشینی که قرار ببره بیاره زیاد مناسب نیست تا ۵ ۶ هزار تا مدل پایین بخر،که چند سال بعد هم بفرستی بره ضرر زیاد نکنی،که اومدم سراغ این نرخ و این فورد و مزدا مدل پایینو پیدا کردم با مایلیج کن که به نظر خوب بود،حالا راهنمایی خواستم که با این شرایط چه مدلی رو با چه شرایطی پیشنهاد میکنید

2021-10-03 10:53:00

اره حسین جان ،میدونم،دمت کرم،منم شنیدم که ترتنزمیشن و برقی و گاها سیستم چرخ و محرکش مشکل دار میشه،ولی با این بودجه همینا در بازار هست،ولی اگر گیربکس و ایناش خراب بشه باید انداخت دور

2021-10-03 10:55:00

به گزینه ی هوندا سیویک هم فکر کنید

2021-10-03 12:52:00

QAmon

Similar Question:

#