Home > دانشگاه
Viewed 44 times 8 Answers
0

ضمن عرض و من فایلی که زحمت تهیه‌اش رو کشیده بودید به طور کامل مطالعه کردم قبلا از دقت نظر و وقتی که گذاشتید متشکرم سوالی که مربوط به شرایط بنده هستش متأسفانه در سوالات پر تکرار نبود ۱- من به علت شرایطی که برام پیش اومده، عملا مدارک لیسانسم و حتی دبیرستانم رو ندارم ۲- ترجمه‌ی ریزنمرات و ترجمه‌ی گواهی موقت‌ام رو دارم اما فقط مهر مترجم داره ۳- دانشگاه موافقت نمی‌کنه که ریز‌نمراتم رو مهر و موم کنه ۴- ریز‌نمرات مهر شده که دانشگاه همه‌ی صفحات رو مهر کرده دارم اما مهر و موم شده نیست جسارتا سوال بنده ای

2021-10-02 14:48:00 Montreal دانشگاه #گواهی موقت
8 Reply

سلام، در مورد دبیرستان که اصلا نیاز نیست مدارکش برای اپلای مقطع ارشد و دکترا.. در مورد پیش دانشگاهی هم کامل توضیح داده شده در فایل راهنما. اما در مورد سوال سوم و چهارم، هر آنچه که از سمت شما آپلود بشه غیر رسمی‌ تلقی‌ میشه.... برای اپلای مشکلی‌ نخواهید داشت، و همینطور اینکه پذیرش هم میگیرید باهاشون، ولیییی پذیرش شما مشروط یا اصطلاحا کاندیشنال خواهد بود. و کاندیشن به ارسال مدارک مهر و موم شده از طرف دانشگاه، یا به صورت پست، یا ایمیل از طرف دانشگاه مبدا یا اینکه مهر و موم تحویل شما بدن و شما اینجا تحویل دانشگاه بدید. در واقع یه نسخه از ریز نمرات رو بذارید تو پاکت، بدید دانشگاه مهر و امضا کنه پاکت رو.... ولی‌ ثبت نام به صورت کامل انجام نمیشه اگه این مدارک رو نتونید به دانشگاه بدید، اگه درستون هم تموم بشه مدرک بهتون نمیدنا هیچ راهی‌ هم نداره... در مورد سوال آخر هم نظری ندارم

2021-10-02 15:58:00

سلام میخوام برای مستر تز بیس اقدام کنم. از مدارک دبیرستانم باید چی رو ترجمه کنم؟ نمرات و مدرک دیپلم؟ نمرات و مدرک پیش دانشگاهی؟ مثل مدرک کارشناسی آیا لازمه مدرسه ایمیل کنه براشون؟

2021-10-03 01:33:00

سلام، فایل راهنما رو لطفا بخونید

2021-10-03 01:35:00

سلام آقا وحید من فایل راهنما رو خوندم، ولی در خصوص سابجکت ایمیل چیزی نگفته؟ بنظرتون چیز خاصی بنویسیم که استاد جذب شه ایمیلشو باز کنه

2021-10-03 04:15:00

سلام، عملا فرقی نمیکنه، یه سابجکت معمولی، به هر حال درخواست مشخصه

2021-10-03 04:17:00

سلام آقا وحید یه سوال داشتم در رشته های تز بیس من چجوری به اساتید در ایمیل بگم که میخوام سلف بیام و فاند نمیخوام . چون اکثرا میگن فاند ندارن و من اصلا فاند نمیخوام . رشته من رو هیچ دانشگاهی meng نداره .

2021-10-03 05:35:00

سلام مطالعه کردم ولی دقیق جوابشو نمیدونم

2021-10-03 07:59:00

این رو اقا وحید گفتن چند روز پیش در مورد مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی

2021-10-05 17:26:00

QAmon

Similar Question:

#گواهی موقت