Home > دانشگاه
Viewed 41 times 3 Answers
0

با خدمت همگی در مکاتبه با برخی از اساتید دانشگاهها برای مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری(که تز بیس هستند و نیاز به سوپروایزر داشته و فاند دارند)جواب میدند که شما اول اپلای کنید و بعد از بررسی اپلیکشن شما توسط Admission Committee چنانچه انتخاب شدید میتونیم با هم راجع به پروژه های من بحث کنیم و میتینگ داشته باشیم.حالا سوال من اینه آیا اپلای کنم؟واگر تمام شرایط Admission رو داشته باشم انتخاب میشم؟ چون قبلا پیش اومده برای رشته هایی که کورس بیس بودند و شرایطم خیلی بهتر از Requirement های مورد نیاز اون رشت

2021-09-29 18:19:00 New brunswick دانشگاه #مقطع کارشناسی ارشد
3 Reply

findaphd . com پاسخ همه پرسش های شما به صورت یکجا یافتن پوزیشن های تز بیس فاند دار دکترا

2021-09-29 18:54:00

Find a PhD که پوزیشن دکتری معرفی میکنه جواب سوال من نیست

2021-09-29 18:57:00

اونایی که میگن اول اپلای کن احتمالش کمه که بگیرن و این کار خیلی ریسکیه ... در صورتی که استاد واقعا دنبال دانشجو باشه و از شما خوشش بیاد به تو مرحله اول یه زمان مصاحبه با شما ست میکنه و بعد از مصاحبه با شما و دانشجوها، تعدادیشون رد میشن و به اونایی که میمونن یه تسک در رابطه با پروژه میده که انجام بدن و نهایتا اونیو میگیره که تسک رو به بهترین نحو ممکن انجام بده... در صورتی که توی این روند بیوفتید میتونید فکر کنید که مسیر درستی هست. ولی در کل استاد هایی که میگن اول اپلای کن خیلی بهشون امیدی نیست و در واقع میشه گفت شما اپلیکشین فی رو یه جورایی از دست میدید.

2021-09-30 01:58:00

QAmon

Similar Question:

#مقطع کارشناسی ارشد