Home > دانشگاه
Viewed 42 times 2 Answers
0

من ۳۷ سالمه سال ۹۱ ارشد مهندسی مالی فارغ التحصیل شدم و از اون به بعد هم سابقه کار مرتبط دارم میخوام برای ارشد مجدد تو کانادا اقدام کنم میخوان بدونم چقدر شانس گرفتن پذیرش و ویزا دارم کسی با این شرایط من بوده بتونه ویزا بگیره؟ راهنماییم کنید ممنون میشم.

2021-09-27 11:35:00 Halifax دانشگاه #پذیرش و ویزا
2 Reply

سلام دوست عزيز، امکان گرفتن پذیرش در صورت احراز شرایط مورد نیاز دانشگاه ها براتون 100 درصد وجود داره، در خصوص ویزا هم همه چیز بستگی به قدرت پرونده تون داره، هرچقدر بتونید آفیسر رو بهتر و بیشتر قانع کنید که چرا میخواید ارشد دوم بگیرید، شانس دریافت ویزاتون میره بالا به صورت کلی پیشنهاد میشه برای این شرایط، ارشد دوم رو یه رشته دیگه انتخاب کنید، مثلا اگه الان شما ارشد مهندسی مالی دارید، یه رشته ای نزدیک به این رشته ولی متفاوت رو انتخاب کنید که امکان دفاع بهتری داشته باشید، در غیر اینصورت انتخاب رشته مشابه با مدرکی که الان دارید میتونه شانس شمارو به 0 نزدیک کنه، چون آفیسر تصور میکنه که شما برای تحصیل نمیخواید بیاید، بلکه قصدتون 100 درصد مهاجرت کردنه راه دیگه ای که دارید اینه که میتونید مدرک کارشناسی خودتون رو ملاک قرار بدید و اصلا اعلام نکنید که ارشد دارید، توی این حالت باید گپ تحصیلیتون رو خیلی بهتر پوشش بدید در هر حالت و با هر شرایط، شانس گرفتن ویزاتون کاملا وابسته است به قدرت پرونده تون و قانع کردن آفیسر

2021-09-27 12:14:00

اگه بتونید یه مقاله مرتبط با موضوعی که میخواید ارشد دوم رو در اون زمینه بخونید بدید، تا حد زیادی هم گپ تون رو پر میکنه، هم رشته تون رو توجیه می‌کنه. از دوستان و اشنایان و اساتیدتون که دارن مقاله کار میکنتد بپرسید شاید بتونن با پرداخت هزینه شما رو شریک کنند. البته در صورتیکه اسمتون رو نفر دوم یا نهایتا سوم بنویسند ارزش داره. بیشتر از اون فایده ای نداره

2021-09-27 14:08:00

QAmon

Similar Question:

#پذیرش و ویزا