Home > دانشگاه
Viewed 43 times 3 Answers
0

من برای مستر رشته مترجمی از کنکوردیا ادمیشن گرفتم اما تو نامه پذیرش ذکر نشده از ترم دوم امکان گرفتن فاند هست خواستم بدونم کسایی که اونجا دارن مستر می خونن اصن این دانشگاه برای مستر فاند می ده یا خیر؟

2021-09-27 05:47:00 Montreal دانشگاه #برای مستر
3 Reply

سلام، چنین چیزی اصلا نمینویسن در نامه پذیرش، اگه فاند باشه از همون اول میدن، در غیر این صورت باید با دپارتمان مکاتبه کنید و شرایط گرفتن فاند رو بپرسید برای اون دپارتمان، تو مهندسیا باید از course based بچه ها استاد پیدا کنن تبدیل کنن به thesis based تا فاند بگیرن، اون دپارتمان رو اطلاعی ندارم

2021-09-27 11:43:00

Your admission is conditional upon the successful completion of the following course(s) or condition(s) within the next twelve (12) months and with a grade of B or better for each course. These will be completed under a Qualifying Program and will be charged in addition to the tuition fees of the graduate program to which you are being admitted. ENCS 6001, BLDG 341 Please note, the department reserves the right to register you in your QP course(s). این چیزیه که تو نامه پذیرشم هست، و رشته من course base هست، من متوجه نشدم که ربطش به نوع فاند یا سلف فاند بودن چیه!

2021-09-27 12:03:00

سلام، گفتین course based هستید، خب طبیعتا فاندی نمیدن بهتون و اینا هم ربطی به فاند نداره، دروس پیش نیاز هست که دانشگاه بهتون داده و باید پاس شن

2021-09-27 12:11:00

QAmon

Similar Question:

#برای مستر
Ask a Question