Home > ویزا
Viewed 43 times 6 Answers
0

من الان دو ماهه که درخواست نوت دادم ولی خبری نشده! طبیعی هستش؟ باید چیکار کنم ؟

2021-09-27 01:40:00 Canada ویزا #باید چیکار کنم
6 Reply

بعد ریجکت درخواست دادید درسته؟

2021-09-27 01:41:00

مجدد درخواست نوت بده .. بعضا در نوت قبلی اشکالی هست که باعث میشه پاسخ ندن

2021-09-27 03:05:00

جدی ؟ ? خب ما الافشون هستیم و پول اضافه داریم مگه.

2021-09-27 03:29:00

بله. بعد از دوبار ریجکتی

2021-09-27 03:31:00

واقعیت امر اینه که اصلا براشون مهم نیست .. شما حتمن درخواست مجدد ATIP یا همون نوت بدین و سعی کنید در فرم مربوطه که برای دریافت نوت پر می کنید اطلاعات رو درست وارد کنید منجمله ایمیل .. چون معمولا نماینده و یا شرکت و در کل یک کانادایی باید درخواست نوت بده خیلی از مواقع فرمی که به عنوان نماینده پر می کنن که شما امضا کنی اطلاعات رو ناقص پر می کنن بعنوان مثال خود من نمایندم ایمیلش رو کامل ننوشته بود و 150 روز ما رو معلق گذاشت و کلی خسارت به ما وارد کرد . دوستانی که صحبتهای منو میخونن باید قضاوت کنن دولت کانادا شاید ناخواسته به نوعی خودش طرفدار کلاهبردار جماعته چرا که اگر غیر این بود این همه آدم با مدارک موجه و مثبت با هزار امید و آرزو ریجکت نمیشدن و اصلا چرا باید یک کانادایی درخواست نوت بده ؟ به کانون مشاوران کانادا نامه نوشتم که برای جلوگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده مشاوران نسخه قرارداد فی مابین کلاینت و مشاورین به تایید اون کانون برسه که اگر ایرادی داشت قرارداد رو لغوش کنن و اگر صحیح بود یک نسخه ازاون قرارداد برای کلاینت و یک نسخه به وکیل یا مشاور و یک نسخه در اون کانون بایگانی بشه ... اینطوری نه شما ضرر می کردی و نه مشاور به خودش اجازه حقه بازی می داد . تا الان بعد از 7 ماه هیچ پاسخی ندادن واسه یک نوت 5 دلاری باید منت 50 نفر رو بکشی یا 50 تا 100 دلار هزینه بدی یه شرکتی چیزی برات نوت بگیره . ریفیوز کردن متقاضیان خودش منبع درآمدی است برای دولت کانادا ... اگر فرد مدارکش درست باشه قاطعانه دنبال می کنه تا ویزا بشه و اگر ایرادی تو پروندش باشه که قابل رفع نباشه خوب قطعا دیگه منصرف میشه ... شاید بعضیا بگن سخت گیری لازمه ، اوکی .. ولی چرا افسر بجای ریفیوز کردن پرونده درخواست اصلاح و تکمیل و رفع نقص رو نمیده که طرف متقاضی بتونه از حقوقش دفاع کنه . متاسفانه یک تفکر انگلیسی و پولساز اونطرف قضایا هست که قوانین مهاجرت در کانادا رو به نفع کلاهبردار جماعت هدایت کرده ... همینه که منو شما و خیلی های دیگه از سر بی اطلاعی و اجبار تو دام این دزدها میفتیم و دار و ندارت رو به راحتی بالا می کشن . متاسفانه و متاسفانه آنچه به جایی نرسد فریاد است .

2021-09-27 06:32:00

دقیقا. مثل قانون قرنطینه اجباری که قبلا وضع کردند همه قوانینشون در جهت کسب درآمده. دوباره من را ریجکت میکنند و هربار به خاطر هدف ویزیت! ولی هزینه کردم. هزینه برام مهم نیست. زمان بیشتر مهمه که دوباره که درخواست بدم باید یک ماه صبرکن تا شاید جواب بدن

2021-09-27 06:45:00

QAmon

Similar Question:

#باید چیکار کنم