Home > مهاجرت
Viewed 51 times 30 Answers
0

کارمند رسمی شرکت ملی نفت که دراو شدن و مدارک ارسال کردند: بغیر از حکم کارگزینی یا، گواهی سابقه کار با درج حقوق و سابقه یا، ترجمه صفحه اول دفترچه بیمه یا نامه از مافوق بابت سوابق کار دیگه چه مدرکی خواستن ازتون برای ارسال؟ آیا مدرکی که توش سمت سازمانی درج شده باشه تا حالا فرستادین؟ ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره، راهنمایی بفرمایید.

2021-09-13 06:02:00 Saskatoon مهاجرت #سابقه کار
30 Reply

این سوال منم هست. اگر کسی انجام داده، مراحل رو بگه ممنون میشیم. ضمنا شرکت نفت که معمولا حکم کارگزینی نداره. یا حداقل آپدیت نیست.

2021-09-13 06:38:00

همون حکم استخدام که توش تاریخ استخدام رد زده منظورم بود امیدوارم بچه های دیگه ببینن و کمک کنن??

2021-09-13 07:49:00

????

2021-09-13 08:59:00

کلمه نفت را توی گروه سرچ کنید.

2021-09-13 09:02:00

ممنونم امین عزیز لطف میکنی اگر اطلاع داری راهنمایی کنی: تو ساختن پروفایل wes ،دولت ساسکا لازم نیست که بعنوان گیرنده اضافه بشه؟ تو فایل راهنما گفته لازم نیست اما تاریخش قدیمیه، خواستم آپدیت بگیرم

2021-09-13 09:03:00

فکر نمی کنم مدرکی که توش سمت سازمانی درج شده باشد از طرف شرکت صادر بشود؛ چون برخی پرسنل به علت حذف شدن سمت رسته شغلی خودشان، بعد از ارتقاء شغلی یا تعدیل مدرک، روی سمت اداره دیگر(با حفظ الزامات، مثلا سمت اداره برق برای کارمند اداره ابزاردقیق) می نشینند. اصولا شرکت این حق را برای خود محفوظ می بیند که سمت فرد را در صورت لزوم عوض کند؛ لذا فکر نمی کنم که هیچ یک از مدارک ارائه شده شامل سمت شغلی باشد. و نیازی هم ندارد چون آفیسر سمت شغلی و در واقع ناک شغلی شما را از طریق نامه گواهی سابقه کار چک می کند. فکر نمی کنم با توجه به مستندات متعدد (حکم پرسنلی، نامه سابقه کار از صندوق بازنشستگی، فیش های حقوقی و پرینت حساب، کپی صفحه اول دفترچه خدمات درمانی) برای اثبات اشتغال در شرکت به مدرک دیگری نیاز باشد. اما مطلب اصلی به نظرم همان نامه گواهی سابقه کار است که باید دارای شرایط خاص باشد: مهر و امضای مدیر عامل و یا منابع انسانی؛ ایمیل سازمانی قابل دسترس و پاسخگو. !!!!!!!!!!! این مشکل خیلی بزرگی هست که چطور باید این دو شرط را در نامه گواهی سابقه که مشتمل بر شرح وظایف می شود به چنگ آورد!!!!!!! ? لطفا و لطفا اگر راه حلی پیدا کردید اینجا اطلاع رسانی کنید ? مشکل بعدی، با توجه به دو بخشی بودن استیتمنت روی پورتال سازمانی پیش می آید. آن قسمت از پورتال که کل دریافتی را نشان می دهد، قابل خروجی گرفتن به شکل pdf نیست. بلکه آن قسمت از پورتال که موارد مربوط به حقوق پایه را نشان می دهد خروجی pdf دارد. لذا این pdf با گردش حساب شما خوانایی نخواهد داشت و طبیعتا برای افسر سوال پیش می آید که مبلغ اضافه واریزی از کجا بوده است!!! ?لطفا برای این مشکل هم اگر راه حلی یافتید اطلاع رسانی کنید? در مورد سوال وس هم، نمی دانم. امیدوارم دوستان پاسخ بدهند تا بهره مند شویم.

2021-09-13 09:31:00

آخرین برگ اقدامات اداری رو از آموز کارکنان بگیر و بده ترجمه، البته اگر امور کارکنان‌ باهات همکاری کنه

2021-09-13 09:49:00

توضیحاتت در مورد سمت منطقیه و به نظرم هیچ جا اشاره ای به سمت نمیشه خداروشکر? در مورد نامه گواهی سابقه کار: یکی از همکاران سال گذشته، از pogc و از مسیر oid رفتن ساسکا، برای نامه شرح وظیفه: فقط امضای مافوق رو تو نامه سربرگ دار انگلیسی و با مهر انگلیسی ارسال کردند، تلفن دفتر و ایمیل سازمانی مافوق رو دادن و اون مدارکی که گفتم رو ارسال کردند، همین!!!

2021-09-13 09:50:00

دقیقا یکی از مشکلاتم و سوالاتم همین دو بخشی بودن فیش حقوقی هستش، راه حلی فعلا ندارم بجز توضیح دادن برای آفیسر در آینده

2021-09-13 09:51:00

به گمانم می توان ادامه فیش را پرینت اسکرین گرفت. اما مطمئن نیستم که دارالترجمه حاضر به ترجمه آن بشود یا خیر. البته شاید اگر تمام صفحات را پیش چشم او باز کنید و با یوزرپسورد خودتان جلو چشم او وارد شوید، شاید این پرینت اسکرین را ترجمه کند. بعد هم چون مبلغ واریز شده، با این مبلغ نهایی خوانایی دارد، با کمی توضیح برای آفیسر و گفتن اینکه شرکت پرداخت برخی مزایا و پاداش ها را محرمانه انگاری می کند شاید مشکلی وجود نداشته باشد. شما به سلامتی دراو شده اید؟؟؟؟

2021-09-13 09:59:00

ببخشید این آخرین برگ اقدامات اداری چی هست قربان؟؟

2021-09-13 10:00:00

امضای مافوق یعنی سرپرست مستقیم؟؟؟ اگر بشود که خیلی عالی هست ایمیل سازمانی را نفهمیدم؟؟ مگر این روسا روی EORG ایمیل هاشون را انجام نمی دهند؟؟ خب EORG که شبکه داخلی شرکت هست و از نت قابل دسترسی نیست!!!

2021-09-13 10:03:00

اخرین ارتقا یا انتصاب

2021-09-13 10:08:00

منم همین روش رو متصور هستم نه قربان تازه ب بسم الله هستم??

2021-09-13 10:16:00

دقیقا نفر مافوق مدیر مستقیم بالاسر نه مدیر منابع انسانی یا مدیرعامل، هفته پیش یکی از همکارا تحصیلی رفتند برای گپ تحصیلی هم نامه شرح کاری رو با نامه رییس مستقیم ارائه کرده بودند. از این بابت اطمینان دارم

2021-09-13 10:17:00

تمام شرکتها ی زیر مجموعه شرکت ملی، ایمیل سازمانی دارند، منم دارم از it بخواید براتون صادر کنند

2021-09-13 10:18:00

فیش حقوقی مهر و امضا هم می خواهد؟؟؟

2021-09-13 11:01:00

مثلا مثل ؟؟؟؟؟ بعد از خارج از شرکت قابل دسترس هست ؟؟؟؟ یعنی میشه بهش ایمیل فرستاد؟؟

2021-09-13 11:02:00

خب این یک مشکلی اساسی دارد. ممکن است سمت شما با کاری که الان دارید انجام می دهید و با ناک آن می خواهید داخل استخر وارد شوید نخواند. آن وقت به مشکل بر می خوریم!!! اصولا سه تا مدرک که بیشتر نمی خواهند. من فکر می کنم همان حکم استخدام، گواهی سابقه از صندوق و پرینت حقوق کافی باشد.

2021-09-13 11:05:00

نمیدونم این موضوع که با چه شرایطی قابل قبوله میپرسم نتیجه گرفتم بهت میگم

2021-09-13 12:47:00

دقیقا ایمیل سازمانی که هیچ ربطی به eorg نداره

2021-09-13 12:48:00

سلام. همین مهر انگلیسی هم خودش داستانی داره. چرا که معمولا مهر در اختیار مجری طرح و جانشینش یا رییس پالایشگاه و... است ( حداقل جاهایی که من کار کردم افرادی مثل رییس بازرسی یا رییس عملیات و ایمنی و..... مهر شرکت ندارند) و اینا هم براحتی مهر نمیزنن پای اینجور مدارک. البته حق هم دارند ، فردا اگر استعلامی از یه کشور خارجی بیاد که این نامه ضمیمه ش باشه و براشون مسئولیت داره. برای نامه سابقه کار شرکت نفت واقعا باید یه فکری کرد و نیاز به برنامه ریزی داره.

2021-09-13 23:02:00

از توضیحات مفید شما متشکرم واقعا صمیمانه از شما خواهش می کنم هر زمان که برای این مشکلات مربوط به سابق کار شرکتی راه حلی پیدا کردید، لطفا داخل گروه برای اطلاع ما هم بیان بفرمایید چون واقعا این قضیه معضل مهمی هست. تازه من که وضعم از شما و آقای استادی به مراتب بد تر هست ، چون همین اخیرا فهمیدم که گویا توی شرکت ما اصلا مدیران ایمیل سازمانی ندارند و چون همه کار ها شان را با eorg می کنند هیچ وقت پیگیر ش هم حتی نشده اند?‍♂?‍♂?‍♂?‍♂?‍♂?‍♂?‍♂?‍♂?‍♂?‍♂?‍♂?‍♂

2021-09-13 23:35:00

دوستان شاغل در نفت، من هنوز خودم بطور جدی درگیر این قضیه ی سابقه کار نشدم ولی چنتا نکته فکر کنم بتونه کمک کنه ۱. اول و مهمتر اینکه یکیو یجوری تو شرکتتون پیدا کنید که قبول کنه مهر انگلیسی بزنه پای نامه، سربرگ هم که کاری نداره، اینجوری کلی جلو میوفتین. ۲. چه مورد ۱ امکان پذیر بود یا نبود، با کانادا مکاتبه کنید و توضیح بدید. ضمنا لینک سایت شرکت خیلی کمک کننده است. ۳. کلا هر نوشته یا سایت معتبر و مستندی که بشه بهش استناد کرد و ثابت کنه یه همچین جایی رو کره ی زمین وجود داره که یه عده آدم توش کار میکنن مفیده، حالا سایت خود شرکت، وزارت خونه، دولت و..... یکم هم ممکنه به ابتکار نیاز داشته باشه. تو همین گروهها توضیحات خوبی وجود داره. زیاد هم نگران نباشید. شما بیمه و فیش حقوقی و قردادکاری دارید، نامه‌ی سابقه کار هم برای یه‌ جای دیگه، مثلا دانشگاه بگیرید، بدید ترجمه کنن، کاناداییا ظاهرا همینو قبول دارن

2021-09-15 01:27:00

آیلتس چند داری

2021-09-15 01:51:00

ممنون مهندس عماد منم با دو نفر از همکارا که تازه رفتن مشورت کردم، شبیه شما راهنمایی کردند

2021-09-15 03:00:00

با ابراز تشکر فراوان نسبت به اشتراک نظر ارزشمند شما، خواستم در مورد فرمایش شما به تفکیک به عرض برسانم: 1- چه اصراری به مهر انگلیسی هست؟؟ تا جایی که یادم هست، اصولا مهر نیاز به ترجمه ندارد، لذا فارسی و انگلیسی بودن آن چه اهمیتی دارد؟ اگر اشتباه می کنم لطفا حقیر را روشن فرمایید. 2- اینکه در نامه ای باید مشکل خود را برای اداره مهاجرت توضیح بدهیم، در فایل های پین شده گروه هم آمده، قبلا از دوستانی که در این مسیر پیشگام و موفق بوده اند، نقل شده است، که آنها طی نامه ای توضیح داده اند که چرا نمی توانند نامه گواهی سابقه کار با فرمت مورد نظر ساسکاچوان را از امور اداری خود بگیرند( چون امور اداری هر شرکت ضوابط خاص خود را داشته و فرمت نامه خودشان را ارائه می کند) و لهذا، اداره مهاجرت از آنها چیزی شبیه استشهاد نامه از تنی چند از همکاران، منضم به گواهی های سابقه و فیش حقوق و پرینت واریزی به عنوان ادیشن خواسته و نهایتا پرونده به موفقیت ختم شده است. لذا در این لحظه که عرایض خود را به نظر جنابعالی می رسانم، بخشی از نگرانی بنده در خصوص نامه گواهی سابقه کار مرتفع گردیده است، حتی اینکه نامه گواهی سابقه که شرکت می دهد، خطاب به بانک یا .... باشد هم گویا اهمیتی ندارد. ممنون

2021-09-15 03:06:00

اینم بگم که من هم بر اساس نظراتی که تا الان خوندم نظرمو نوشتم، خودم هنوز تجربه ای ندارم، لذا احتمالا داره نظر من و نظر دوستان قبلی حکایت ارتباط هیزم جمع کردن سرخپوستا و پیش بینی هواشناسی تلویزیون باشه?

2021-09-15 03:23:00

در مورد مهر، مطمئنا انگلیسی باشه بهتره، درین که شکی نیست. در مورد ایمیل، بنظرم هر کسی بالاخره یه ایمیل داره، شما هم اگر رییس همکاری نمیکنه، ایمیل چنتا از همکاراتون رو بدید به همراه نامه سابقه کارشون ( یا مدرکی که ثابت کنه واقعا اونجا کار میکنن). همین همکاران رو بجای رییستون معرفی کنید، بگید فلانی ۱ رییس مستقیمه، فلانی ۲ هم مثلا رییس پالایشگاه. من برای یجای دیگه ی خارج?? اینکارو کردم و جواب داده، ضمنا بنظرم وقتی ببینن دونفر یا بیشتر از یه سازمان کسی رو تاییید میکنن ، خودش یه کردیته و خودشون هم همین رو کافی میدونن.

2021-09-15 03:29:00

ممنون از راهنمایی شما امیدوارم در این مسیر به علت مشابهت هایی که با یکدیگر داریم، بتوانم بیشتر از نظرات و یافته های شما بهره مند بشم.

2021-09-15 03:31:00

QAmon

Similar Question:

#سابقه کار