Home > دانشگاه
Viewed 65 times 2 Answers
0

اساتید رو تا چند بار ایمیل بزنیم متعارفه؟ دوبار ریمایندر و یک بار تماس کمه؟ بازم به همونا بزنم یا برم سراغ بعدی ها دو هفته دیگه ددلاین اپلای برای وینتر تموم میشه?

2021-09-12 12:49:00 Montreal دانشگاه #ددلاین
2 Reply

سلام متعارف فقط یک ایمیل هست. نهایتا یک follow up نه ریمایندر (به لحاظ بار معنایی این دو متفاوتند) باور کنید استادی اگه مایل به همکاری با دانشجویی باشه اغلب اوقات به همون ایمیل اول و نهایتا به فالو آپ واکنش نشون می ده. به نظر من تماس گرفتن با اساتید بدترین کاری هست که شما می تونید با یه استاد بکنید. من خودم بعد از سالها کار با استادم خیلی باید موردن اورژانسی باشه که بهش زنگ بزنم حتی در زمان اوج کرونا هم برای تماس تلفنی از قبل اپوینتمنت می ذاشتیم. اونم با استادی که به شدت باهاش راحت بودم. اساتید معمولا روزانه تعداد قابل توجهی ایمیل درخواست همکاری از سر تا سر جهان دریافت می کنن. حالا حساب کنید همه اینها بخوان ده بار بهش ریمایندر یا زنگ بزنن. طرف آباد میشه? به نظرم اگه رزومه خوبی دارید با اینحال جواب نمی گیرید در روش مکاتبه تون تجدید نظر کنید. انشالله موفق میشید

2021-09-13 00:58:00

سلام ممنون ازتون باز یه بررسی مجدد میکنم البته پیشنهاد تماس رو یکی از بچه های ets دادن نمیدونستم مناسب نیست?

2021-09-13 01:13:00

QAmon

Similar Question:

#ددلاین
Ask a Question