Home > مهاجرت
Viewed 43 times 2 Answers
0

و ، من وقتی میخواستم پذیرش تحصیلی بگیرم مدرک ارشدم رو جزو مدارک به سفارت اعلام نکردم و فقط مدرک لیسانسم رو گذاشتم.. حالا الان برای اکسپرس، اگر مدرک ارشد ایرانم رو بخوام ارائه کنم به عنوان بالاترین مدرک، مشکلی درست میشه؟

2021-09-11 16:43:00 Canada مهاجرت #سفارت
2 Reply

سلام و وقت شما بخیر. امکان این که مشکلی در این زمینه برای شما پیش بیاید وجود دارد چون شما از یک طرف قبلاً اعلام کرده اید که آخرین مدرک تحصیلی شما مدرک کارشناسی است و بعد در زمان شرکت در برنامه های اقامتی کانادا اعلام می کنید که در آن زمان، آخرین مدرک تحصیلی شما کارشناسی ارشد بوده و به این ترتیب به طور ضمنی اعلام می کنید که در آن زمان تمام حقیقت را بیان نکرده اید. این که نیت شما از عدم اعلام آخرین مدرک تحصیلی تان چه چیزی بوده است موضوعی است که افسر مهاجرت ممکن است آن را بررسی کند و اگر مشخص شود که هدف از انجام این کار، گرفتن ویزای تحصیلی بوده است چون شما احتمال می داده اید که اگر آخرین مدرک تحصیلی خودتان را اعلام کنید ممکن است نتوانید ویزای تحصیلی بگیرید در این صورت ممکن است افسر مهاجرت اقدام شما در عدم بیان تمام واقعیت های موجود در پرونده تان را «سوء ارایه واقعیت ها» (misrepresentation) تلقی کند و این برداشت افسر مهاجرت بر پرونده درخواست اقامت کانادای شما اثر منفی داشته باشد. وبسایت گروه استادکاران: گروه تلگرامی استادکاران: اینستاگرام استادکاران:

2021-09-13 12:31:00

خیلی ممنون? پس من همون مدرک لیسانس رو ارائه میکنم?

2021-09-13 15:09:00

QAmon

Similar Question:

#سفارت