Home > دانشگاه
Viewed 42 times 2 Answers
0

خوب هستید؟ یسوال داشتم ممنون میشم بهم کمک کنید من الان سال یازدهم هستم و میخوام برای سال اخر (دوازدهم) اقدام کنم برای کالج یا های اسکول سوالی که دارم اینه که من اگر برم اونجا و سال اخر رو اونجا بخونم و بعد وارد دانشگاه بشم، باید هزینه شهریه دانشگاه رو کامل پرداخت کنم یا راهی هست که بشه پرداخت نکرد؟ مثلا وام تحصیلی گرفت یا بورسیه شد چون اگر بخوام برم شبانه روزی میرم و هزینش همینطوری زیاد میشه نمیخوام سال بعدی تو دانشگاه هم همینقد هزینه کنم برنامم این بود که بعد لیسانس برم منتها خواستم بدونم که ا

2021-09-11 13:04:00 Ottawa دانشگاه #دانشگاه
2 Reply

دانشجوهای اینترنشنال معمولا تو مقاطع پایین امکان گرفتن فاند ندارن و تمام هزینه ها باید پرداخت شه.مگر اینکه دانشگاه های ارزون تر که معمولا توی استان های کم جمعیت کانادا هستن ثبت نام کنید.

2021-09-11 14:50:00

خیلی ممنون، بله شنیده بودم تو مقطع لیسانس احتمال گرفتن فاند کمه و اکثرا باید تام و کامل خود دانشجو پرداخت کنه ولی نمرات زبان خوب و ریزنمرات عالی به همراه توصیه نامه شانس رو برای گرفتن بورسیه بالا میبره. من درسم خوب هست و میدونم تو این مورد از پس همه چی برمیام ولی باز هم این یه ریسک حساب میشه. دنبال راه قطعی هستم وگرنه تا تموم کردن لیسانس صبر میکنم. بازم ممنونم

2021-09-11 14:54:00

QAmon

Similar Question:

#دانشگاه
Ask a Question