Home > مهاجرت
Viewed 43 times 5 Answers
0

دو تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید: ۱ اینکه برای اقامت دایم گرفتن حداقل چند سال باید تو کشوری ساکن یا اقامت موقت داشته باشیم که بتونیم راحت اقامت دایم بگیریم؟ ۲.و آیا مدت زمان تحصیل جز این سالها حساب میشه یا علاوه بر مدت تحصیل باید مثلا ۳ یا ۴سال یا توی کشور اقامت موقت داشته باشیم که بتونیم راحت اقامت دایم بگیریم؟ ???

2021-09-08 13:43:00 Canada مهاجرت #اقامت
5 Reply

سلام دوست عزیز وقت بخیر سوال اولتون خیلی کلی هست چون روش های مختلف مهاجرتی وجود داره، و همه ی فاکتور ها اعم از بودن در خاک کانادا و چیزهای دیگه به روش انتخابی شما بستگی داره. در رابطه با سوال دومتونم باید بگم که بعداز حداقل یکسال تحصیل در کانادا و حداقل یکسال سابقه کار تخصصی پس ار تحصیل از روش CEC برای اقامت دائم میتونید اقدام میکنید.

2021-09-08 14:33:00

درباره کشور کانادا که خودم در اون ساکن هستم شما اگر دانشجویی وارد بشید باید حتما درستون تموم بشه و فارغ التحصیل بشید و حداقل یکسال تمام وقت و یا معادل ساعات ش به طور پاره وقت، بعد از تحصیل در یک کار تخصصی مرتبط به رشته تون کار کرده باشید. کارهای جنرال مثل صندوقداری رستوران و فروشگاه قابل قبول نیست. ‌ مهارت زبانی انگلیسی در حد آیلتس ۶/۵ برای استان های فدرال و مهارت فرانسه B2 برای استان کبک لازمه تا شما بتوانید از طریق برنامه CEC یا تجربه کار کانادایی بعد از دانشجویی اقامت بگیری. بنابراین حدود بین ۳ تا۵ سال باید در خاک کانادا باشی اگر سال های تحصیل دکترا یا ارشد رو به همراه سابقه کار رو در نظر بگیریم . اگر راهنمایی خواستید بازهم در خدمتم.

2021-09-08 14:47:00

ممنون از پاسختون، یعنی اگر من ارشد بگیرم بعدش باید یکسال کار تخصصی کنم تا بتونم از طریق اکسپرس اینتری اقدام کنم برای اقامت دایم؟ اگر بجای ارشد دکتری اقدام کنم تاثیری روی فرایند نداره؟

2021-09-08 14:58:00

خیر. تاثیری نداره.

2021-09-08 14:59:00

???

2021-09-08 15:11:00

QAmon

Similar Question:

#اقامت