SanJob.Ca پزشکی: چطوري ميشه براي كودك زير دو سال سريع نوبت ويزيت د
Home > پزشکی
Viewed 45 times 20 Answers
0

چطوري ميشه براي كودك زير دو سال سريع نوبت ويزيت دكتر گرفت؟

2021-09-05 21:15:00 Montreal پزشکی #سال
20 Reply

شايد بونژور سانته بهترين باشه

2021-09-05 23:01:00

ممنون چیزی پیدا نشد یک کلینیک انلاینی از دکترهای ایرانی هست میشه از اونجا وقت گرفت؟ لینکش رو‌دارین؟

2021-09-06 00:18:00

بونژوق سانته عضو بشید، هزینه رجیستریشن اولیشون فکر می کنم حدود ۲۳ دلار باشه و شما تا یک ماه دسترسی دارید به اکانت مخصوص برای گرفتن وقت و بعد از اون می تونید با پرداخت ماهیانه ۵ دلار اکانت ادامه بدید( که به نظرم خیلی مبلغ منصفانه ای هست) یا متوقف کنید. در هر صورت برای موارد ضروری که احتیاج به ویزیت سریع دارید و نمی خواهید درگیر وقت های طولانی مدت و اورژانس بشید خوب. من برای یکی از دوستانم یکشنبه ظهر وقت گرفتم برای دوشنبه صبح، خیلی هم راضی بودند.

2021-09-06 00:24:00

چه خوب ممنون از راهنماییتون البته چون بچه سرفه میکنه هر جا بریم ارجاع میدن به کلینیکهای مخصوصی که واسه علایم کویدی هست، فقط‌یجا بریم سریع ? خدا نکنه ادم مریض بشه یااگرم شد تو کانادا مریض‌نشه….

2021-09-06 00:29:00

ایشالا که خیر، من فکر می کنم این هزینه بونژوق سانته ی جورایی مثل همون هزینه های ویزیت دکتر تو ایران هست که حتی با دفترچه دولتی هم مجبور به پرداخت بودیم ولی خب در عوض دکتر همیشه در دسترس بود. اینجا متاسفانه خدمات مجانی کردن و وقت شما برای دسترسی به این خدمات مجانی می گیرن. الان که این قابلیت بونژوق سانته هست در اصل شما با اندکی پول می تونید خدمات درست و منطقی بگیرید و درگیر زمان های طولانی مدت انتظار برای وقت گرفتن، مراجعه به بیمارستان و ... نشید که به نظرم می ارزه ...

2021-09-06 00:33:00

فرمایشتون منطقیه ولی اصلا بحث هزینه نیست بحث ناکارامدی سیستم و نابلدی دکترهای کانادایی پسرم ۱۵ ماهش هست و الان ۶ هفته اس که سرفه اش متوقف‌نمیشه گاها تب میکنه و بالا میاره و در این مدت ۶ هفته تا حالا ۳ بار دکتر دیدیم دوبار واکین کلینیک یبار هم دکتر خودش متخصص کودکان که همین ۴ روز‌پیش‌بود اون هم تلفنی (حتی تصویری هم نه) با هر پزشکی در ایران صحبت کردم میگن باید تا حالا انتی بیوتیک رو شروع میکرده ولی اینجا انگار هرکاری میکنن که انتی بیوتیک ندن دوتا اسپری دادن که یکیش کورتیزول واسه آسم هست در حالیکه دکتر کلینیک معاینه حضوری‌کرده بود وگفته بود آسم نیست و همچنین قرص دگزامتازون که پودر کنیم تو غذا بدیم بهش من به هرکی‌گفتم کلی تعجب کرد که اینا چه تجویزیه آخه. الان هم دیدن دکتر برای چهارم به امید قانع کردنش واسه تجویز انتی بیوتیکه..

2021-09-06 00:45:00

باهاتون موافقم، متاسفانه اگر دکتر خانواده نداشته باشید تو این مواقع، ممکنه تشخیص های نادرست هم از دکتر های مختلف بگیرید و بیشتر موضوع براتون پیچیده بشه. این موضوع خیلی دیدم تو مونترال متاسفانه !!! پیدا کردن و دسترسی به دکتر خانواده هم تقریبا بعد از ۴ سال برای من به شخصه هنوز امکان پذیر نشده.... به عنوان یک کانادایی ترجیح میدم خدمات پزشکی پولی باشه ولی به شیوه درست ارائه بشه، البته گویا مشکل سیستم پزشکی در استان کبک از مابقی استان ها خیلی جدی تر !!!

2021-09-06 00:50:00

درود اون‌ کلینیک آنلاین که سوال کردید کلینیک آنلاین پزشک هست که توسط پزشکان فامیلی فارسی زبان ویزیت میشید ۱- سرتاسر کانادا را پوشش میده و تحت کارت سلامت استانی ویزیت میشید و رایگان هست ۲- استان کبک استثنا هست میبایست ویزیت ۸۰ دلار پرداخت و با اخذ رسید برای رمکیو کلیم کنید فقط مبلغ بازپرداخت برای شهروند و مقیم استان کبک متفاوت هست از ۳۰ الی ۵۰ دلار به شما برمیگرده ۳- در کمتر از ۲۴ ساعت ویزیت میشید تمام ایام هفته از ساعت ۷ عصر الی ۹ شب امکانش وجود داره ۴- به دانشجو با بیمه خصوصی کامل بازپرداخت میشه ۵- برای پناهنده گان رایگان هست اگر سوال بیشتری بود لطفا خصوصی پیام بدید

2021-09-06 02:30:00

فقط یک سوال وجود داره وقتی در ازای پرداخت پول میشه به وقت سریعتر رسید چرا همین وقتها رو به بدون پرداخت پول اختصاص نمیدن در ضمن ما داریم سالانه کلی مالیات میدیم و اخر سال هم مبلغی برای شارژ کارت بیمه دولتی روی مالیات ها پرداخت می کنیم در ازاش هم وقتی نیاز به دسترسی سریع به درمان داریم چیزی نصیب مون نمیشه طرز فکر شما به نظر من اشتباهه نتیجه اش میشه همون اوضاع درمانی ایران و تفاوت بیمارستان خصوصی و دولتی

2021-09-06 07:10:00

خانم دکتر خیاط پزشک خیلی خوبی هستن قبلا کلینیک du ciel بودن الان مثل اینکه کلینیکی تو لاوال هستن من یکبار صبح زود رفته بودم کلینیک منشی گفت مستقیم با خودش صحبت کن ببین قبول میکنه یا نه؟ یادم دو سه تا ایرانی بودیم که تا بهش گفتیم بعد یکی دو نفر ویزیت من رو هم صدا کرد ‌منو ویزیت کرد خیلی صبور هستن و کامل به حرف مریض گوش میدن

2021-09-06 08:02:00

از کلینیک‌ایرانیان‌مونترال وقت بگیرید حضوری هم‌ بیمار قبول میکنند . شاید بتونند کمکتون کنند. Iranianclinicmtl دات کام

2021-09-06 19:22:00

سلام وتشکر از شما و سایر دوستانی که محبت کردند و کمک کردن خوشبختانه امروز‌موفق به ویزیت دکتر شدیم که از قضا هموطن بودند خانم هم محبت کردند این وبسایت رو فرستادند که به سایر دوستان توصیه میکنم bloom-medical .ca امیدوارم همه دوستان همیشه سلامت و به دور از بیماری باشند ?

2021-09-06 20:40:00

Khahesh mikonam. Vazifeh bod

2021-09-06 21:08:00

اینجا میشه سریعتر و راحت تر برای یک ویزیت عادی نوبت گرفت؟ حداقل انلاین برای دادن شرح حال و نوشتن نسخه برای چکاپ روتین سالانه!!

2021-09-07 11:21:00

درود ما ويزيت انلاين براي كسي نمي تونيم بديم فقط با همكاري تجربه افراد و كلينيكها كه اطلاعات خودشون را اعلام مي كنند ر دسترس ترين مركزها را اعلام مي كنيم. مي تونيد از خودشان وقت بگيربد

2021-09-07 12:58:00

برای نوشتن نسخه برای چکاپ روتین هم آنلاین امکان پذیر نیست؟؟ از چه کلینیکهایی میشه کلا وقت گرفت سریعتر؟؟!!

2021-09-07 13:00:00

كلينيك ايرانيان مونترال را چك كنيد مرتب جا باز مي كنند از انجا شايد بتونيد وقت بگيريد

2021-09-07 15:53:00

ممنون اونجا فعلا تو لیست انتظار هستم?‍♀

2021-09-07 15:54:00

ببخشید بینی هاش را شستشو میدین روزی دو بار؟ با محلول اب نمک طبق فرمول بیمارستان سنت جاستین؟

2021-09-08 00:17:00

سلام بله هر روز البته در ويزيت اخر كه دو روز پيش بود دكتر انتي بيوتيك دادن گفتن چون طولاني شده

2021-09-08 09:21:00

QAmon

Similar Question:

#سال