Home > مهاجرت
Viewed 42 times 7 Answers
0

برای درخواست خروج از کشور که برای دانشگاه ارسال میشه در قسمت توضیحات اگر چیزی ننویسم مشکلی در روند اخذ اجازه پیش نمیاد؟

2021-09-05 05:26:00 Canada مهاجرت #دانشگاه
7 Reply

نه واسه پاسپورت میخواین اقدام کنید یا هم پاسپورت هم خروج از کشور ؟

2021-09-05 05:47:00

هم‌ پاسپورت هم برای خروج

2021-09-05 06:11:00

واسه ی پاسپورت تنها، یا رفتن هر جفتش باید قبلش درخواست خروج بزنید تو سامانه epolice و دانشگاه دولتی نیازی نیست حضوری برید و‌درخواستتون خودش میره دانشگاه تایید که شد وثیقه رو واریز میکنید، زیارتی ۵ ت و سیاحتی فک کنم ۳۰ ت، بعد که تایید شد تو سامانه پرداخت براتون باز میشه، قبل از پرداخت حساب بانک قوامین سابق باید باز کنید، داخل یه سری از شعب خاص بانک سپه که توی سایت مشخصه(نوشته قوامین سابق) ، موقع پرداخت باید شماره حساب قوامین رو برای عودت وثیقه وارد کنید، بعد که پرداخت کردید ۲ روز بد تایید میشه و باید برید پلیس +۱۰ برای درخواست پاسپورت، شناسنامه جدید و کارت ملی جدید( یا رسید ) لازمه ۱ هفته بعد مشکلی نداشته باشه میاد درب منزل وقتی هم برگشتید از سفر میرید سازمان نظام وظیفه درخواست عودت وثیقه میدید چیزی که مهمه و من خیلی براش اذیت شدک تاریخ خروج از کشورتون خیلی نزدیک نباشه ، به نظرم ۱ ماه قبل درخواست بزنید چون اینقد اتفاقای عجیب ممکنه بیافته که فکرشم نمیتونید بکنید، من خودم ۲۰ روز بخاطر مغایرت اسمم با سیستم ۱۰ تا اداره ر‌فتم و اومدم بعد که اوکی شد تاریخ خروجم گذشته بود و همه ی این هارو از اول انجام دادم

2021-09-05 06:28:00

دمت گرم.یک دنیا ممنون✋

2021-09-05 07:09:00

سلام ممنون از اطلاعاتتون بنده واسه اپلای نیازمند فرستادن عکس پاسپورت هستم و از اکنون تا 3 سال دیگه کارشناسیم تموم میشود و فارغ التحصیل میشوم حالا سوالم اینجاست که من الان فقط میخواهم بدانم با اپلایم موافقت میشود یا نه وگرنه هیچ قصد خروجی ندارم. آیا باز هم باید وثیقه بزارم؟ و در سامانه epolice کشور مقصد هم تعین شده. اگر کشوری رو انتخاب کنم دیگر پاسپورت اینجانب اعتباری برای (اپلای کردن برای دانشگاهای سایر کشور ها) ندارد؟

2021-09-15 07:36:00

پاسپورت برای عراق، ترکیه، کانادا و هرجای دنیا یه شکله درخواست بدین .... بدون درج کشور مقصد پاسپورت نمیدن بهترین راه درخواست خروج از کشور برای زیارته که وثیقه ش ۵ میلیونه پاسپورت رو که دریافت کردین تاریخ خروج و ورود مجدد به کشورتون که گذشت میرید نظام وظیفه و وثیقه تون رو پس میگیرید ۵ ساله هم هست پاسپورتتون

2021-09-15 23:23:00

بسیار عالی ممنونم از شما

2021-09-16 01:25:00

QAmon

Similar Question:

#دانشگاه