Home > دانشگاه
Viewed 43 times 3 Answers
0

، به یک مشورت نیاز دارم در ارتباط با سی وی که به استاد ارسال میکنیم برای اپلای، میدونم که سی وی سبک کانادا با اروپا فرق داره و درش عکس نمیگذارن ولی خودم شک دارم چون فکر میکنم عکس تاثیر خوبی در شناخت استاد میتونه بگذاره؛ با توجه به تجربه هایی که دارید توضیه میکنید در سی وی عکس بگذارم یا بالعکس تاکید دارید طبق قانون کانادا پیش یرم و بدون عکس رزومه ارسال کنم؟ خیلی ممنونم

2021-09-04 01:32:00 Halifax دانشگاه #استاد
3 Reply

معمولا میگن نذارید. چون استاد باید شما رو بدون توجه به ظواهر، فقط بر اساس توانمندیهای رزومه بسنجه. اون تاثیر تصویری رو میتونید در جلسات انلاین روشون بذارید ? فعلا به نظر من رزومه رو طبق قوانین بفرستید. البته نظر شخصی بنده س

2021-09-04 03:32:00

سلام، به نظر من رزومه ای که به استاد ارسال میکنید خیلی مهم نیست با استانداردهای کانادا یا اروپا Match باشه، اون استانداردها برای زمانی هست که ایشالا میخواید برای کاریابی به کارفرما ارسال کنید، روزمه ای که برای استاد ارسال میکنید باید سوابق کاری (به صورت کلی) و تحصیلی و پژوهشی تون رو در بر بگیره، حالا با هر قالب متفاوت فرقی نمیکنه دوستانی داشتم که برای اینکار از رزومه های پیش فرض خودشون که توی ایران کاربرد داره استفاده کردن و مشکلی نداشتن

2021-09-04 04:09:00

سلام من رزومه ام عکس داشت هم برای استاد و هم برای کمیته پذیرش و پذیرش هم گرفتم و البته از این قوانین بی اطلاع بودم تنها چیزی که میدونستم این بود که رزومه طوری باشه که در کوتاه ترین زمان ممکن استاد بیش‌ترین اطلاعات رو از رزومه دریافت کند و مختصر مفید باشد

2021-09-08 12:16:00

QAmon

Similar Question:

#استاد