Home > دانشگاه
Viewed 46 times 3 Answers
0

من پذیرش برای سپتامبر داشتم ولی به تعویقش انداختم برای ماه ژانویه دو هفته پیش گفتن پاستو بفرست برای ویزا اگر ویزای من برای تاریخ سپتامبر بخورد مشکلی پیش نمیاد اگر من الان وارد کانادا بشوم ؟ آیا باید به اداره ویزا اطلاع بدهم ؟

2021-09-01 16:05:00 Ontario دانشگاه #مشکلی پیش نمیاد
3 Reply

سلام خیر نیازی نیست اطلاع بدید شما طبق قوانین اجازه دارید تا ۵ ماه بعد از ورود به خاک یعنی ۱۵۰ روز استوس نداشته باشید و بعدش درستون رو شروع کنید ولی در مورد مرزبانی و قوانین جدیدش برای ورود باید مطمین شید

2021-09-01 16:31:00

در تکمیل جواب دوستمون دانشجونه میتونه وارد کانادا بشه (قانونا ۱۵۰ روز) ولی تجربه دوستان میگه اگه در حد یک ماه زودتر اوکیه اما بیشترش ممکنه افیسر حساس شه و سوال پیچ کنه که چرا زودتر اومدی و باید جواب قانع کننده داشته باشید ******فقط حتما اینو‌در نظر بگیرید که تا قبل شروع کلاس اجازه کار کردن ندارید حتی اگه در استادی پرمیتتون قبد شده باشه و‌سین نامبر هم‌بهتون دادن دانشجو دقیقا از روز اول شروع کلاس اجازه کار پارت تایم داره و کار قبل اون غیر قانونیه اینو تاکید کردم چون برای دوستان مشکل پیش اومده به خاطر ندونستن‌این قانون

2021-09-02 14:08:00

و البته همه اینا مربوط به دوران‌قبل کروناست قوانین کرونا هم که موازی اینا باید چک کنید در راستا زود اومدن

2021-09-02 14:09:00

QAmon

Similar Question:

#مشکلی پیش نمیاد
Ask a Question