Home > ماشین
Viewed 46 times 5 Answers
0

اساتید، من خانمم ماشین برده بیرون تصادف کرده، الان باید گواهی نامه و بیمه نامه و شماره تلفن طرف دیگه تصادف بگیره و بیاد دیگه درسته؟

2021-08-31 10:35:00 Montreal ماشین #گواهی نامه
5 Reply

اگه مقصر ايشونه بايد يك برگه از كپن بيمه با شماره تلفنشونو بدن به طرف مقابل. در غير اينصورت يك عكس از گواهينامه طرف بگيرن، يك كپن از بيمه طرف اگه برگه كپن نداره شماره پليسى نامبر بيمه نامه طرف هم كفايت ميكنه و شماره تلفن طرف رو بگيرن. يك عكس هم از پلاك ماشين و برگه رجيستريشن طرف و از محل تصادف دو ماشين! نقطه اى كه برخورد داشتن. زنگ ميزنيد بعد به بيمه طرف و شماره پليسى طرف رو ميديد و ميگيد ايشون به من زده اسم و مشخصات طرف رو ميديد و بيمه باهاتون هماهنگ ميشه واسه تعيين وقت و زمان تعمير ماشينتون

2021-08-31 11:06:00

سلام ممنون، یه نفر پیچیده جلوی خانمم، خانمم اومده به طرف نزنه، زده به گارد ریل پلیس اومده گفته طرف مقصره ولی یه برگ از بیمه ما کنده و یه برگ از بیمه طرف الان اگه من کلیم کنم بیمه ماشینم گرون میشه؟

2021-08-31 11:23:00

یکم با ایران فرق داره، خسارت هر ماشین رو بیمه همون ماشین میده، حتما از تصادف عکس بگیرید و اگر پلیس مدرکی داده که مقصر نیستید نگه دارید، بعد از چند روز خود بیمه بررسی میکنه و میگه مقصر کی بوده، اگر اشتباه کرده بودن عکس و نظر پلیس رو بدید بهشون

2021-08-31 11:26:00

در اینجا شرکت‌های بیمه تشخیص می‌دهند که مقصر چه کسی است و پلیس فقط میتونه گزارش صحنه رو برای شرکت بیمه بفرسته. همونطور که دوستمون گفتند شما فقط با بیمه خودتون طرف هستید چه مقصر باشید و چه نباشید. اگر مقصر نباشید از بیمه مسئولیت(شخص ثالث) طرف مقابل استفاده میشه و اگر مقصر باشید از بیمه بدنه خودتون

2021-08-31 11:44:00

?

2021-08-31 11:53:00

QAmon

Similar Question:

#گواهی نامه