Home > دانشگاه
Viewed 42 times 4 Answers
0

من برای ویزای دانشجویی اقدام کردم و پذیرش از دانشگاه رویال رودز ویکتوریا گرفتم در رشته BBA مقطع کارشناسی و مبلغ ۵۰۰۰ دلار به عنوان پیش پرداخت واریز کردم به حساب دانشگاه و وکیل به من گفتش ک میتونی با همین مبلغ ۵۰۰۰ دلار پیش پرداخت ویزا بشی ، الان سفارت ایمیل زده که شهریه یکسال رو باید پرداخت کنی تا ادامه روند انجام بشه کسی هست اطلاعی داشته باشه که باید حتما این مبلغ مابقی شهریه پرداخت بشه حتما ؟

2021-11-27 03:38:00 Saskatoon دانشگاه #پذیرش از دانشگاه
4 Reply

سلام اول اینکه به صرف پرداخت دیپازیت دلیلی بر قبولی ویزای شما نیس که وکیل اینجوری به شما گفته دوم اینکه بعضی اوقات سفارت اسک شهریه میکنه و از شما میخواد که شهریه یک ترم یا یکسال رو پرداخت کنید. و دراینصورت بهتره پرداختش کنید چون اگه نکنید به احتمال زیاد ریجکت میکنن. البته اینو هم بگم اگرم شهریه پرداخت کنین به معنی صددرصد قبولی ویزای شما نیس. به هر حال اگه وکیل گفته، که برید توی سایت دانشگاه و شهریه رو پرداخت کنید و اگر به وکیل اعتماد ندارید بگید ایمیل مربوط به اسک رو براتون بفرسته و بعدش پرداختی رو انجام بدین

2021-11-27 04:35:00

اگر آفیسر ازت خواسته باید انجامش بدی.

2021-11-27 06:17:00

پرداخت نکنی ریجکت میشی قطعا. تو گروه ویزا هم عضو بشید اطلاعات کسب کنید. لینکش هست در لینکهای گروه.

2021-11-27 12:33:00

بله باید پرداخت کنید. اکثر کسانیکه اسک شهریه شده اند خوشبختانه ویزا شده اند.

2021-11-27 12:36:00

QAmon

Similar Question:

#پذیرش از دانشگاه
Ask a Question