Home > مهاجرت
Viewed 50 times 5 Answers
0

وقتی اینفورمیشن اولیه رو تکمیل میکنیم چه جوری باید فایل هارو آپلود کنیم؟

2021-11-02 05:36:00 Quebec City مهاجرت #آپلود
5 Reply

تو مرحله اول فایلی آپلود نمیشه فقط یه سری اطلاعات میخواد ازتون و در نهایت پرداخت رو باید انجام بدید

2021-11-02 05:42:00

خب من الان تا آخر رفتم ولی پرداخت رو انجام ندادم فقط سیو کردم چطوری میتونم دوباره وارد شم ؟ بعد از پرداخت مدارک رو کجا آپلود کنم؟

2021-11-02 05:45:00

باید لاگین کنید دوباره پرداخت رو که انجام دادید و درخواستتون ثبت شد حدودا دو روز طول میکشه تا یه فایل نامبر میدن بهتون با اون باید تو آریما اکانت درست کنید و مدارک رو اونجا آپلود کنید

2021-11-02 05:48:00

برای کبک: اول باید بریم توی سایت CAQ و fill new application میزنیم و اطلاعاتی که داریم و دانشگاه هم فرستاده برامون پر میکنیم فقط نکته جائیه که برای قسمتی که گفته کسی همراهتون تعدادشون مشخص کنین و من چون همسرم و دختر دوساله هم همراهم هستن زدم دو نفر،و بعد جلوتر میگه چه ویزایی برای اونها میخوای اقدام کنی، من برای همسرم زدم work permit چون اجازه ی کار میخوایم بگیریم و برای دخترم هم visitor بعد از اتمام مراحل می‌رسیم به پرداخت پولش که باید از طریق صرافی که مثلا یزد پی منت برای ما خوب بود پول پرداخت کنیم و بعد دوتا فایل میده که توی یکیش demand service اطلاعاتی که تکمیل کردیم رو چک کنیم درسته یا نه و یکیش document dca رو باید پرینت بگیریم  و جایی که نوشته city و country اسم شهری که توی ثبت دانشگاه آدرس دادی و  و کشوری که توی پاسپورت هست وارد کنیم و و بعد تاریخ روزی که داریم فرم تکمیل میکنیم هم می‌نویسیم و خط بعدش گفته امضا کن که باید امضامون با امضایی که گوشه بالای صفحه اول پاسپورت جای خالیشو گذاشته یکی امضا کنیمو یادمون باشه پاسپورتمون رو با امضا اسکن کنیم برای سفارت و ادامه مراحل، اینو اسکن میکنیم و یجا نگه داریم که چند روز بعد سایت caq یدونه application ID( گوشه سمت چپ بالای همون صفحه ای که دو تا فایل های caqرو دانلود کرده بودیم) میده که باید این عدد و اسکنی که امضا کردیم و عکس پاسپورت  و نامه پذیرش دانشگاه رو نگه داریم که توی سایت arrima  آپلود کنیم سایت آریما رو توی نت سرچ کنیم و بعد واردش بشیم و اکانت بسازیم  و اطلاعات وارد کنیم (نکته : سایت بزبان فرانسه است و اگه با گوگل کروم باز کنیم میتونید از نوار ابزار English انتخاب کنیم که ترجمه کنه ) بعد یک قسمتی هست که خودش یه داکیومنت ساخته که باید اون فایلهایی رو که گفتم آپلود کنیم

2021-11-02 05:54:00

دوستانی که پذیرش گرفتن و میخوان واسه CAQ اقدام کنن اینجا توضیح دادن یکی از دوستان و فایل راهنما هم موجوده تو گروه

2021-11-02 17:50:00

QAmon

Similar Question:

#آپلود