Home > تعمیرات‌خانه
Viewed 42 times 8 Answers
0

کد خطای ماشین لباس شویی (در عکس زیر) بعد از کارکرد نصفه و نیمه ماشین روی صفحه ظاهر شده سپس بارِ آن را کم کردیم، مجدد همین پیام آمد ادامه کار رو درخواست کرد، کانتینیو رو زدیم دوباره ارور داد ریست کردیم باز هم برطرف نشد مدل Maytag 2021 تاپ لود بنظر صاحب نظران چرا و چگونه ؟ سپاس

2021-10-30 16:06:00 Canada تعمیرات‌خانه #ماشین
8 Reply

روز بخیر، همانطور که در پیغام خطا هم آمده، لباس‌ها باید یکنواخت توزیع شوند. مهمترین کار در لباسشویی های تاپ لود یا در از بالا، توضیع یکنواخت لباس‌ها به صورت دور چیدن داخل ماشین هست (به دفترچه راهنما مراجعه کنید) وگرنه ماشین به صورت غیر بالانس شروع به کار خواهد کرد و دوباره از کار باز خواهد ایستاد.

2021-10-30 16:19:00

وقت شما هم به خیر و ممنون از پاسخ تون؛ بله مهرداد خان، همونطور که عرض کردم ما هم همینکار را بعدش انجام دادیم اما خب ارور برطرف نشد. چراییش مشخص شد اما چگونگی رفع مشکل رو نمیدونیم.

2021-10-30 16:58:00

آقای امیر شما نوشتید که بار را کم کردید، من عرض کردم لباس ها باید به طور یکنواخت دور تا دور توضیع و چیده شود، این دو با هم متفاوت هست. به هر حال اگر این کار را هم انجام دادید، در وهله نخست مشکل فنر های بسکت و سپس الکترونیک می باشد. البته باید مطمئن بود که در مرحله تخلیه، آب نیز به راحتی و سریع تخلیه می شود یا نه

2021-10-30 17:53:00

بله شما درست میفرمایید. منظورم همین بود که هم بار وزنی رو کم کردیم و هم مرتب چیدیم. گرچه مثل همیشه لباس ها به درون بسکت ریخته شده و تا کنون مشکلی نبوده.. و با توجه به اینکه تاپ لود هست متوجه عدم توزیع یکنواخت توسط کاربر (کد خطا) نمیشم!؟ با این حال همون پیام خطا رو داریم. ضمنن به مرحله آبکشی و تخلیه نمیرسه و همون ابتدا توقف میکنه. باز هم ممنون آقا مهرداد از پاسخ تون

2021-10-30 18:10:00

خواهش می‌کنم، یک بار بدون لباس ماشین را چک کنید. نیاز به افزودن صابون نیست.

2021-10-30 18:34:00

خوشبختانه با کشیدن سیم از پریز برق، و اتصال دوباره ماشین شروع به کار کرد. ممنون از پیگیری شما شب خوش

2021-10-30 19:29:00

بسیار عالی، اگر با از برق کشیدن، مشکل حل شده، اینجا دو مورد را باید در نظر داشت: نخست همان مورد بالانس نبودن، اشکال بوجود آورده و به طور موقت خطا ایجاد کرده که با از برق کشیدن درست شده، ولی اگر مشکل در سیستم فنر ها (اصطلاحا خستگی فنر) و استهلاک تدریجی آنها یا مشکل الکترونیک باشد، این خطا دوباره پدیدار خواهد شد. به هر حال خوشحالم که ایراد بر طرف شده است. موفق باشید! یونیک (مهرداد)

2021-10-31 11:38:00

ممنون از پیام تون و وقتی که برای نگارش آن گذاشتید. با احترام

2021-10-31 19:26:00

QAmon

Similar Question:

#ماشین