Home > دانشگاه
Viewed 42 times 5 Answers
0

من رشتم اقتصاده كه ظاهرا كميته محور هست ترجيحم اينه كه ارشد مجدد اقدام كنم معدل ليسانسم ١٧ عه و ارشدم ١٨ نمره اوورال ايلتسم هم ٧.٥ ولي مقاله و جي ار اي ندارم به نظرتون ميتونم فاند بگيرم و اينكه لازمه كه از طريق نامه نگاري با اساتيد برم جلو؟ و اينكه گرايشم متفاوت باشه كافيه يا بايد رشتم متفاوت ولي مرتبط باشه؟چطور اقدام كنم براي ويزا بهتره؟

2021-10-30 10:50:00 Vancouver دانشگاه #فاند
5 Reply

همونطور که گفتین اقتصاد کمیته‌محوره و ایمیل زدن به اساتید عملا فایده‌ زیادی نداره. معدل و نمره زبانتون خیلی خوبه، نداشتن مقاله هم چندان امتیاز منفی نیست البته بعضی دانشگاه‌ها ازتون نمونه تحقیق می‌خوان که ممکنه شانستون رو تو این دانشگاه‌ها از دست بدین. فقط اینکه GRE ندارین ممکنه مشکل‌ساز بشه و انتخاب‌هاتون رو محدود کنه چون نمره این آزمون خیلی تعیین‌کننده‌ست. ضمنا با تغییر گرایش و یا خوندن همون گرایش قبلی‌تون ریسک خاصی واسه ویزا پیش نمیاد واسه هر دوتاش موارد زیادی هست که ویزا گرفتند.

2021-10-30 11:53:00

ممنون از پاسختون دانشگاه هايي كه نمونه تحقيق ميخوان كجا ميزنن اين درخواستشون رو؟ براي جي ار اي چقدر وقت لازم هست؟ ميرسم به ددلايناي امسال؟ Sop و study plan براي گرايش يكسان چطور قابل توجيحه؟ من گپ ٦ ساله دارم كه البته گواهي كار مرتبط ميتونم بدم

2021-10-30 12:37:00

دانشگاه‌هایی که نمونه تحقیق می‌خوان تو ریکوایرمنت‌ها می‌نویسن. GRE هم راستش بستگی به خودتون داره ولی تاکید بیشترشون رو نمره کوانت هست که نباید زیر ۱۶۵ باشه. این نمره رو میشه تو مدت زمان کوتاهی به دست آورد ولی بخش وربال زمان خیلی بیشتری می‌بره. استادی پلن رو دقیق نمی‌دونم ولی واسه نمونه SOP واسه گرایش یکسان زیاد هست می‌تونین چک کنین. البته اصلا مجبور نیستین همون گرایش رو بخونین

2021-10-30 13:06:00

Gre رو general باید بدیم یا subject??

2021-10-30 19:06:00

General

2021-10-31 00:48:00

QAmon

Similar Question:

#فاند