Home > دانشگاه
Viewed 42 times 4 Answers
0

ارشد از دانشگاه دولتی باشه یا دانشگاه آزاد در پذیرش برای دکترا فرقی میکنه ؟؟ ممنون میشم جواب بدید

2021-10-22 16:19:00 Ontario دانشگاه #دانشگاه آزاد
4 Reply

تو پذیرش گرفتن حداقلش تو کانادا و امریکا فرقی نداره ولی تو اتریش و انگلیس فرق داره ولی شاید تو تحصیل دانشجویان ازاد نتونن انتظاراتو براورده کنن

2021-10-22 16:25:00

خیلی ممنونم آخه من هم آزاد قبول شدم هم دانشگاه خوارزمی بعضا بهم میگن برو آزاد چون معدل بالاتری کسب میکنی نسبت به دولتی ، ولی خودم دوست دارم برم خوارزمی

2021-10-22 16:29:00

دوست عزیز باید بهتون بگم این مورد خیلی تاثیری نداره و مهم رزومه شماست و این فقط یک مورد در رزومه شماست دانشگاه تراز اول مثلا تهران ( نه الزاما هر دانشگاه دولتی) ممکنه در جلب نظر استاد تاثیر داشته باشه ولی بازم بقیه موارد تو‌ رزومه مهم تره توی بررسی کمیته هم معدل مهم تره یعنی معدل ۱۷ دانشگاه آزاد بهتر از معدل ۱۵ دانشگاه دولتی هست ضمن اینکه من خودم دانشگاه علوم پزشکی تهران درس خوندم ولی دیدم که تو دانشگاه های دولتی کمتر کسی رو میندازن در یک درس چون براشون هزینه اوره ولی دانشگاه آزاد خیلی راحت دانشجوها رو میندازن و این باعث میشه واقعا بچه ها درس بخونند، این تقسیم بندی های بچه گانه باید کنار گذاشته بشه، این حرفا من رو یاد دعواهای سوم دبستان میندازه که بچه ها میگفتن مداد گلی من رنگش قشنگ تره!

2021-10-22 17:48:00

اگه قصدتون مهاجرته از همین امروز به فکر پیش نیازاش مثل ازمون زبان و مقاله باشین به یه استاد خوب جوین شید و پایان نامتونو با اون کار کنید و از الان نرم افزارهای مورد نیازتون با استاد هماهنگ کنید و یاد بگیرید و ترجیحا یکی از زبان های کدنویسی رو یاد بگیرید و مقاله نویسی رو از الان یاد بگیرید و تو چنتا پیچ اینستا و تلگرام عضو شین و لایوهای هلدینگ های مختلفو ببینید تا بعد فارغ التحصیلی وقتتون زیاد گرفته نشه و این تیپ حرفا رو که بحث ازاد و سراسری بچگانس رو بزارید کنار چون اینجور حرفا نشونه اینکه یه فرد اونقد بزرگ نشده که فعلا بتونه تشخیص بده چی بهتره

2021-10-22 18:06:00

QAmon

Similar Question:

#دانشگاه آزاد
Ask a Question