Home > تعمیرات‌خانه
Viewed 42 times 11 Answers
0

هفته دیگه برای بازرسی خانه برای انرژی میان کلا روال به شکل است و چکار بعد بازرسی باید کرد کسی تجربه ای داره ممنون

2021-10-20 14:34:00 Canada تعمیرات‌خانه #کار
11 Reply

بهتون چند روز قبلش ایمیل میزنن. یک چیزی شبیه این:   Therefore, in order to ensure the best running of our visit, we invite you to take note of the respective information and instructions to the chosen service: o The evaluation takes approximately one to two and half hours. o The technician must have access to all parts of the building as well as to the attic and the crawl space. o If it is a multi-dwelling building, please ensure free access to all units. o Wood-burning stoves and fireplaces must be emptied of their ashes and must not be in operation on the day of the inspection. o At least one person over the age of 18 must be present during the visit. o This person must have the municipal tax account in his / her hands. For participants in the Longueuil sector, also have the school tax account.   o In the case of the second evaluation after work, the invoices of the installed equipment, materials and work carried out must be handed over to the technician.  

2021-10-20 14:49:00

کدوم استان؟

2021-10-20 15:29:00

کبک

2021-10-20 15:38:00

ممنون منظورم مرحله بعد چه کاری باید انجام بدیم

2021-10-20 15:40:00

در و پنجره ها را باید ببندید و بعد خونه رو تحت فشار می اند با پمپ و افت فشار را اندازه میگیرند. این را برای تعویض پنجره ها انجام میدهند

2021-10-20 15:41:00

دو هفته پیش منزل ما اومدند.....کار خاصی نکردند....فقط در بدو ورود ازتون certificate of location و رسید پرداخت عوارض شهری رو میخوان

2021-10-20 15:42:00

میتونید از بازرس سوال کنید که چه کار باید بکنید. حدود سه هفته طول میکشه که ریپورت آماده بشه ولی از همون روز بازرسی میتونین کارو شروع کنین و تا دو سال الیجیبل هستید که از فاند دولتی استفاده کنید. خود بازرس توضیحات لازم رو بهتون میده. برای سیستمهای تهویه و برقی حتما کسی که کارو انجام میده باید لایسنس داشته باشه و مثلا برای کولر یا سیستم گرمایشی حتما باید مطابق با مدل ذکر شده تو سایت دولت فدرال یا استانی باشه. ولی برای اینسولیشن خودتون هم میتونید انجام بدید ولی باید فاکتورها رو نیگه دارید.

2021-10-20 15:45:00

برای ارزیابی انرژی که راهنمایی کنند چه قدر خانه افیشنت است و توصیه کنند چه کنید بهتر شود؟ این تست را من سال ۲۰۰۶ برای منزل تقاضا کردم و نقاط قوت (که البته خانه ما از اینها نداشت ?) و ضعف و سولاخ سمبه های در روی انرژی در خانه را به ما گزارش دادند.

2021-10-20 23:43:00

ممنون. آیا شما هزینه کردین و چند درصد باز پس گرفتین؟

2021-10-21 13:10:00

من خیلی سال پیش صد و پنجاه دلار فکر کنم پرداختم ولی تعمیرات توصیه شده را حیلی تدریجی انجام دادم و برایپس گرفتن اقدام نکردم

2021-10-21 14:35:00

- اول اینکه مواردی که را که شما در نظر دارید انجام‌بدید ، اعلام‌کنید تا در ریپورت در نظر بگیرن ، مولا تعویض درب ‌پنجره ها ، اینسولیشن سقف، تعویض یا نصب هیت پمپ و … - دوم اینکه هنگام انجام‌تست همراه بازرس باشید و تو‌ضیح بگیرید من. دوبار تجربه داشتم اولی را همراهی نکردم و در انتها وقتی سوال کردم که تکات مهم چی بود رجوع به ریپورد می داد که قرار بود بفرسته که باید بگم در حقیقت یک تمپلیت هست به همراه اندازه گیری فشار که هرچه پیگیری کردم متاسفانه نشد که سوالاتمرو‌در مورد ریپورت بگیرم تجربه بعدی همراه اینسپکتور بودم‌که‌البته به نظر من خیلی با تجربه تر بود ، تمام مواردی که موجب پرت حرارتی می‌شد از جمله جوینده‌ای کنار دیوار ، شومینه بسته شده ، و حتی یک ونت بلا استفاده که از ببیننت به سقف میرفت رو یکی یکی پیدا می‌کرد و راهکارهایی هم برای بهبود ارائه میداد، لازم به ذکره که در مورد دوم بیسمنت فینیش نبود و تمام موارد قابل رویت بود که به ما کمک‌میکرد محل نشتی هوا رو دقیقا مشخص کنیم. که در بسیاری از موارد با فوم قابل بهبود بود . -در نهایت بعد از گرفتن ریپورد شما باید متخصص استخدام‌کنید که‌موارد مد نظرتون رو اصلاح کنه مثل تعویض پنجره ، هیت پمپ و غیره و به اینها مجددا اعلام کنید برای بازدید بعدی و سوبسید دولت رو بگیرید. - ظاهرا این سوبسید باید آخر سال در مدارک تکس ارایه شود و تکس هم پرداخت کنید - در نهایت اگر قصد بهبود و ریتویشن دارید ممکنه مبلغی به شما برگردد در غیر اینصورت اطلاع خاصی بدست تمی دهد، البته آین تحربه من بود ممکن دوستان بیشتر کمک کنند موفق باشید

2021-10-21 21:34:00

QAmon

Similar Question:

#کار