Home > دانشگاه
Viewed 41 times 5 Answers
0

به همه من اگه بخوام فاند بگیرم، باید به یک استادی از دپارتمان رشته ام ایمیل بزنم، درسته؟ هنوز امتحان آیلتس ندادم و میخوام برای ژانویه ۲۰۲۳ درخواست بدم، به نظرتون از کی میتونم اقدام کنم؟ بدون آیلتس امکان داره؟

2021-10-17 11:49:00 Halifax دانشگاه #امتحان آیلتس
5 Reply

برای اکثر دانشگاه ها باید برای برای فاند گرفتن اول با اساتید مکاتبه کنید اما یه تعدادی از دانشگاهها هستند که قانونشون اینجوریه که اول باید مدارکتون رو برای دپارتمان بفرستید، اونا خودشون مدارک شما رو به اساتید نشون میدن، اگه استادی مایل به مکاتبه با شما بود، خودش بهتون ایمیل میده. برای هر ترمی که میخواید اقدام کنید، معمولا میگن از یکسال قبلش مکاتبات رو شروع کنید. بدون ایلتس هم میشه مکاتبه کرد. مثلا میتونید به استاد بگید که در فلان تاریخ قراره آزمون بدید اما قطعا اگه با ایلتس مکاتبه رو شروع کنید، پرونده تون قوی تره و احتمال موفقیتش بیشتره.

2021-10-17 13:43:00

ببخشید نمره تافل رو چطور باید بفرستیم واسشون .. تو سایت ets اسم این دانشگاه نیست برای مهندسی

2021-10-17 13:57:00

نمیدونم من خودم ایلتس دادم از تافل اطلاعی ندارم. درمورد ایلتس هم این دانشگاه جزو دانشگاه هایی که سنترمون می‌تونه کارنامه ی الکترونیکی رو براشون ارسال کنه، نیست. و مجبوریم از سنتر بخوایم که به صورت کاغذی برای این دانشگاه پست کنه!!! البته من به دپارتمانم ایمیل زدم و باهاشون صحبت کردم، قبول کردند که خودم کارنامه ایلتسمو اسکن کنم بفرستم. شمام بهشون ایمیل بزنید شاید قبول کنند

2021-10-17 14:00:00

خیلی ممنون از جوابتون. میخوام برای دالهوزی اپلای کنم، به نظرتون بدون آیلتس اقدام کنم؟ با توجه به‌اینکه برای ژانویه ۲۰۲۳ میخوام ، یا صبر کنم با آیلتس؟؟فقط من ارشد مجدد میخوام اقدام کنم. معدل لیسانسم ۱۴/۳۳ و معدل ارشدم ۱۸/۶۳ هست. شما میدونید که آیا با این شرایط بهم پذیرش راحت میدن یا نه. ببخشید سوال هام زیاد شد. ??

2021-10-17 14:02:00

هر رشته شرایط و قوانینش فرق داره. دپارتمان من بدون نمره ایلتس اجازه اپلای نمیداد. شما به صفحه دپارتمان مورد نظر خودتون سر بزنید، از قسمت faculty and staff ایمیل graduate Secretary یا graduate coordinator رو بردارید. شرایط اپلای رو ازشون بپرسید. و همچنین بپرسید که برای پیدا کردن سوپروایزر باید مستقیما به خود اساتید ایمیل بزنید یا از طریق دپارتمان باید اقدام کنید. اگه نظر شخصی منو میخواید روی مستر مجدد زیاد پافشاری نکنید. دکترا رو هم مد نظر داشته باشید. اینجوری شانستون بالاتر میره. چون بعضی اساتید هستن که فقط دانشجوی دکترا میخوان.

2021-10-17 14:11:00

QAmon

Similar Question:

#امتحان آیلتس