Home > دانشگاه
Viewed 43 times 3 Answers
0

من رشته کارشناسی مهندسی الکترونیک بوده معدل 14.83 و ارشد هم الترونیک قدرت و ماشین های الکتریکی خوندم معدل 17.12 ولی من 3 سالی هست که شغلم برنامه نویسی وب و موبایل هستش و کاملا از حوزه برق دیگه جدا شدم الان می خوام برای ارشد مجدد اقدام کنم و قصدمم این هست که یا مهندسی نرم افزار بخونم یا علوم کامپیوتر این رشته ها به رشته ی من نامرتبط حساب میشه بهم پذیرش میدن (مخصوصا کامپیوتر ساینس که فکر می کنم اون خیلی دوره از رشته من باز مهندسی کامپیوتر نزدیک تره به نسبت)؟ اصلا من اجازه دارم برای این رشته ها اپ

2021-10-12 02:40:00 Ontario دانشگاه #علوم کامپیوتر
3 Reply

برای ارشد مجدد باید گرایش کاملا با گرایشی که ایران گرفتین متفاوت باشه تا تو ویزا گرفتن موردی پیش نیاد من کسی رو دیدم برق کنترل خونده تو ارشد کامپیوتر ساینس میخونه(تو ایتالیا) یا کسی رو دیدم تا دکترا معدن خونده واسه پست داک داره کامپیوتر ساینس کار میکنه(تو اسپانیا) ولی توصیه میکنم یه مقاله به انگلیسی تو همایش های داخلی با موضوع کامپیوتر ساینس بنویسین که یجورایی معلومات خودتونم بهش بتونید وصل کنید

2021-10-12 02:53:00

پس تو کانادا هم امکانش هست احتمالا که من برای کامپیوتر ساینس یا نرم افزار اقدام کنم احتمالا

2021-10-12 02:56:00

تا امروز تو کانادا ندیدم ولی شاید بشه ولی تو اسپانیا و ایتالیا دیدم از یه مشاور تحصیلی بپرسین به نتیجه بهتری میرسید

2021-10-12 03:32:00

QAmon

Similar Question:

#علوم کامپیوتر