Home > دانشگاه
Viewed 44 times 4 Answers
0

شما وقتی برای سوپروایزر پیدا کردن دکترا یا حالا ارشد ریسرچ بیسد، ایمیل میدین،به صورت دقیق توی ایمیل اول میگین روی چی میخواین تحقیق کنین یا کلی مینویسین که تو فلان گرایاشای رشتتون اینترست دارین؟ کدوم اپروچ بهتره و جواب میگیره ادم بهتره؟ بعد ریسرچ پروپوزالم توی ایمیل اول اتچ میکنین؟

2021-10-11 17:24:00 Toronto دانشگاه #ارشد
4 Reply

دومی،‌ چون اگه بگی من فقط روی فلان مبحث می‌خوام کار کنم اگه پروژه ی استاد نباشه جوابتو ممکنه نده

2021-10-11 17:30:00

بعد مثلا من اگه بگم توی ایمیلم استاد تو بگو من ارشد دوم بخونم یا دکترا( چون بلخره ما از ایران هدفمون فانده همچی برامون شاید فرق نکنه دکترا یا ارشد)،به نظرت اینطوری ضایست؟ ینی میگن طرف خودش تکلیفش مشخص نیس؟ سوال بعدم اینه که چون هی وقت نداریم وایسیم ببینیم کدومشون جواب میدن، بیایم به مثلا ۱۰ نفر ایمیل میدیم بعضا مشترک باشه حوزه هاشون ، اینم کار اشتباهیه؟ توی لاک داون که نمیبینن همو تعریف کنن برای هم، مگه نه؟

2021-10-11 17:34:00

اولی که توی ایمیل اول نمیگن معمولا توی جلسات اسکایپ به یه شکل غیر مستقیم میگن.. دومی هم استادا توی یه دپارتمان نباشه هر چقد میخوای بزن

2021-10-11 17:39:00

ینی من بیام بگم من فقط میخوام ارشد بخونم یا فقط میخوام دکترا بخونم؟ بعد میگین که از ایران ارشد دارین یا نمیگین اصن به استاد؟

2021-10-11 17:40:00

QAmon

Similar Question:

#ارشد