Home > دانشگاه
Viewed 43 times 3 Answers
0

من ی داشتم برای اپلای اصلی، باید مدارک اصلی رو آپلود کنیم؟ یا همین آن آفیشیال هم اوکی هست؟

2021-10-11 00:23:00 Alberta دانشگاه #اپلای
3 Reply

سلام. اپلای اصلی فرعی نداریم. یه بار اپلای میکنید. اینی که دوستمون گفتن استاد ازشون خواستن روتین نیست که همه بخوان معمولا سی وی هست که خب موقع ایمیل زدن اتچ میکنیم و مینیمم ریکوایرمنت دانشگاه که قبل از ایمیل زدن میدونیم داریم یا بدست میاریم. یا اونقدر چنته مون پره که دل استاد رو ببریم چشم بپوشه از بعضی چیزا(مثال: همون حوزه استاد کار کردین کلی مقاله دارین نمره زبان خوبه معدل کمی کمتر از مینیمم دانشگاه هست شاید استاد مرام بذاره بگه من یه کاریش میکنم چون رزومه و بک گراند شما یک پکیجه ولی روتبن اینه همه شرایط رو داشته باشید) بعضی دانشگاهها موقع اپلای میگن ریزنمرات رسمی اپلود کن ولی خیلی ها هم مهلت میدن شما با غیر رسمی همه کارهاتو میکنی حتی ویزا هم میگیری کاندیشنال اصل مدرک. بعد یه ددلاینی داره مدارک رو از دانشگاه مبدا سیل شده میفرستن مقصد حالا ایمیل یا پست یا دستی میبرید هر چی با آموزش دانشگاه مبدا و مقصد توافق کردین.

2021-10-11 01:12:00

بسیار ممنونم حقیقتش نگران بودم که الزاما مجبور بشم تا 2 ماه دیگه مدارکم رو آزاد کنم و برای اپلیکیشن ها نیاز باشه به نسخه ی اصلی اینطور که از صحبتتون متوجه شدم، بستگی داره به دانشگاه و بعضی هاشون اجازه میدن که با نسخه ی آن آفیشال هم کار پیش بره

2021-10-11 01:14:00

دقیقا من تا چند روز مونده به اپلیکیشن فرستادن ویزا ریز نمره آفیشیالم دستم نبود. مدرک هم نمیخواست دانشگاه. بعد دانشگاه مبدا ایمیل زد به دانشگاه مقصد و بعد دو روز نامه انکاندیشنال رو دادن بهم دادم به سفارت. بعضی دوستان خودشون اوردن دادن به دانشگاه بعضی ها هم خودشون رسیدن نامشون هنوز نرسید?. پیشنهاد من ایمیله اگر مقدور بود خیلی راحت و ارزون هست.

2021-10-11 01:18:00

QAmon

Similar Question:

#اپلای