Home > عمومی
Viewed 42 times 3 Answers
0

مچکرم از راهنماییتون من دارم دوره های چوب و رزین یاد میگیرم اینجا بازار کارش خوبه به نظرتون؟

2021-09-16 17:24:00 Canada عمومی #کار
3 Reply

من اطلاع دقیق ندارم به طور کلی میدونم که مشاغل مربوط به چوب و carpenter ی... درآمد و بازار خوبی دارن

2021-09-16 17:25:00

سلام خسته نباشید. یه سوال داشتم در مورد انگشت نگاری و عدم سو پیشینه در کانادا. اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید. کجا و چطور میتونم بگیرم. برای پی آر هست. سپاس فراوان

2021-09-16 23:45:00

سه تا راه برای گرفتن عدم سوپیشینه از کانادا هست 1- سایت میخک, درخواست برای دفتر واشنگتن که همه مدارک و هزینه و کارهایی که باید انجام بدید رو توی سایت بهتون میگه که باید اینجا برید اسکن اثر انگشت و مدارک پستی ارسال میشه به واشنگتن و اونها نامه رو پست میکنن برای شما 2- سایت میخک, انتخاب ستاد اتاوا که در این حالت یکی از اقوام درجه یک یا کسی که وکالت داره باید بره وزارت امور خارجه در تهران و کارها رو انجام بده 3- استفاده از سامانه ثنا با آدرس ثنااینترنشنال ( ) که اگر قبلا اکانت داشتید میتونید درخواست بدید اگر نداشتید باید تایید هویت انجام بشه (اگر کارت ملی هوشمند داشته باشید یا مراحلش رو انجام داده باشید ولی کارت فیزیکال بدستتون نرسیده, امکان پذیر هست) بعد از تایید هویت, ثبت نام و و بعد درخواست

2021-09-17 01:29:00

QAmon

Similar Question:

#کار
Ask a Question