Home > ویزا
Viewed 41 times 4 Answers
0

من چند تا سوال داشتم اگه جواب بدید خیلی ممنون میشم اول اینکه من و همسرم ویزای توریستی داریم ایشون دو ماه دیگه میان کانادا که ویزای توریستی رو تبدیل به تحصیلی کنن پذیرش یه کالج هم گرفتن فکر کنم حداکثر سه ماه کورس زبان باید بگذرونه میخوام بدونم همزمان با زبان می تونه سابمیتش رو انجام بده ؟ چقدر سابمیت زمان میبره ؟ و اینکه به دلیل هزینه ها و عدم اجازه کار من با ایشون نمیام، میخوام بدونم اگه چند ماه بعد از ایشون بیام و درخواست پرمیت کاری رو از خاک کانادا بدم پروسه زودتر انجام میشه ؟ چقدر صدور پرمیت

2021-09-14 08:09:00 Canada ویزا #چند تا سوال
4 Reply

داشتن ویزای توریستی و حتی حضور در خاک کانادا دلیل بر دادن ویزای کاری و تحصیلی نمیشه احتمال داره ویزا بشین احتمال داره ریجکت بشین هستند افرادی با شرایط شما که ریجکت شدن داشتن ویزای توریستی برای گرفتن ویزای تحصیلی یا کاری مزیت حساب نمیشه

2021-09-14 08:12:00

ببخشید ایشون نوع ویزاشون هم تغییر میکنه یا فقط واسشون پرمیت جدید (استاری یا ورک) صادر میشه؟؟ این ابهام، سوال ذهن خودمه

2021-09-14 08:15:00

چند ماه پیش توی همین گروه یکی با ویزای توریستی ویزا شده بود بهش گفته بودن نیازی به ویزای جدید نداری بیا کانادا پرمیت بگیر. دیگه نمیدونم چه کردند

2021-09-14 09:02:00

دقیقا... چون دوستانی که ویزا دارند فقط مراجعه می‌کنند که فرودگاه پرمیت بگیرند البته برعکسش رو هم دیدم... یعنی پاس رکوئست خوردن مجدد

2021-09-14 09:03:00

QAmon

Similar Question:

#چند تا سوال