Home > ویزای‌دانشجویی
Viewed 42 times 7 Answers
0

، دارم در مورد تغییر dli از دانشگاه به کالج، آیا قوانین خاصی داره؟ یا به محض گرفتن پذیرش از کالج میشه از دانشگاه انصراف داد و dli جدید رو اعلام کرد؟

2021-09-10 10:51:00 Canada ویزای‌دانشجویی #دانشگاه
7 Reply

پس از دریافت استادی پرمیت، بله برای دونستن قوانین تکمیلی، بخش پنجم رو مطالعه کنید

2021-09-10 11:10:00

ممنون، من استادی پرمیت دارم و الان هم کانادا هستم، قصد دارم از کالج پذیرش بگیرم. به نظرتون باید تا زمان شروع پروگرم جدید در کالج توی دانشگاه قبلی دانشجو بمونم که مشکلی پیش نیاد؟

2021-09-10 11:19:00

اگر قوانین ١۵٠ روز رو مطالعه کردید و اگر ثبت نامتون نهایی شده، نیازی به این کار نیست. ولی صبر هم کنید ضرری نداره. در کل مهم اینه که هماهنگی به گونه ای باشه که قبل از اعلام عدم حضورتون در دانشگاه، تغییر dliتون رو اطلاع‌رسانی کرده باشید

2021-09-10 11:22:00

اقای امینی ما وقتی برا دانشگاه ثبت نام میکنیم با دپازیت میریم به اون دانشگاه و تا قبل از شروع ترم تغییر dli رو انجام میدیم ؟؟؟؟ میخوام بدونم شهریه ی یه ترم رو باید بدیم یا نه ؟؟؟ و اگز مجبور شدیم شهریه رو بدیم ایا بهمون برمیگردونند؟ اگر باید صبر کنیم تا ترم شروع بشه بعد dli رو تغییر بدیم و برای ثبت نام نهایی مجبور باشیم کل شهریه رو بدیم اونوقت بعد از تغییر dli شهریه رو پس میدن؟ سوال اخر .ما ۱۵۰روز وقت داریم تا سر کلاس کالج بریم یا پذیرش از کالج بگیریم ؟؟؟چون ترم بهار به سپتامبر بیش از ۱۵۰روز میشه،

2021-09-10 12:51:00

اجباری به پرداخت ترم نیست، مگر از لحاظ زمانی قبل از ددلاین پرداخت نتونید استادی پلنتون رو بگیرید. اونوقت بخاطر اینکه ثبت نامتون به مشکل نخوره باید پرداختتون رو تکمیل کنید. اینکه پولو پس بدن یا نه کاملا به خودشون بستگی داره و جا با جا متفاوته باید از خودشون استعلام کنید.اجباری به صبر برای شروع ترم هم نیست.۱۵۰ روز ماکزیمم مدتیه که شما میتونید دانشجو «نباشید». اگر فاصله تا شروع ترم جدید بیشتر میشه باید راه حلی براش در نظر بگیرید

2021-09-10 12:59:00

خوب پس،اقای امینی ریسکه ??? اگر با دانشجویی برا می بری . یعد کالجو،بخوای سپتامبر بری مگر این که کالج هم می باشه

2021-09-10 13:05:00

ورودی های اصلی شامل سپتامبر به ژانویه، ژانویه به می، و می به سپتامبر زیر ۱۵۰ روز میشه

2021-09-10 13:17:00

QAmon

Similar Question:

#دانشگاه