SanJob.Ca کار: من چند روزیه رسیدم اتاوا آیا کار جنرالی رو کسی می
Home > کار
Viewed 43 times 3 Answers
0

من چند روزیه رسیدم اتاوا آیا کار جنرالی رو کسی میشناسه در زمینه رستوران و سوپرمارکت بهم معرفی کنه؟

2021-09-02 12:20:00 Canada کار #کار
3 Reply

در شهر اتاوا به راحتی میشه کار جنرال پیدا کرد. به خصوص الان که خیلی از دانشجوها و محصلها کار تابستونیشون رو رها میکنن یا از فول تایم در حال تبدیل به پاره وقت هستند در عرض کمتر از یک هفته میشه کار جنرال پیدا کرد. از نزدیک‌ترین فروشگاه به محل زندگی‌تون شروع کنید. کار جنرال نمی‌صرفه راه دور برید. یک استراتژی دیگه هم انتخاب کار جنرال بر اساس برنامه کاری اینده هست. مثلن افرادی در کارهای جنرالی مثل فروشندگی و کاستومر سرویس کار می‌کنن و بعد سرتیفیکتهای بانکی میگیرن و اون سرتیفیکت و سابقه کارشون کمک میکنه استخدام بانک بشن. یا مثلن یک سری از ملیت‌ها در والمارت کار میکنن و بعد شش ماه برای پوزیشن‌های مدیریتی در والمارت اپلای می‌کنن تا از اون طریق کار در ناک، برای pr بتونن اپلای کنن. یک استراتژی دیگه هم انتخاب کارهای جنرالی هست که ارتباط زیادی با مشتری دارند که برای تقویت مکالمه زبان مفیدن. یک روش دیگه هم کار کردن در انبارها و بعد گرفتن لایسنس‌های کار با لیفت‌تراک و امثالهم در داخل همون محل کار هست که حقوقش بعد از اون بیشتر از حقوق کارهای جنرال معمولی هست، یا از همین روش لایسنس کار در بارها می‌گیرن که با توجه به تیپ‌هایی که از مشتری می‌گیرن درامدشون خیلی قابل توجه میشه. یک سری کار جنرال فصلی هم هست که حقوقهای بیشتری از کارهای جنرال معمولی داره. مثل سگ‌گردانی (سگ های ملت رو می‌برن پارک می‌گردونن) یا تابلوی construction در پروژه های ساخت و ساز داخل خیابان‌های شهر دست می‌گیرن و به راننده‌ها علامت میدن که خیلی کار ساده و کم زحمت و با حقوق بیشتر از کارهای جنرال معمولی هست. دانشجویان هم میتونن تدریس خصوصی دروس به بچه‌های دبیرستانی یا کوچک‌تر داشته باشند که اونم کار خوبیه‌. ولی به نظر من مهم‌ترین اپشن در انتخاب کار جنرال همون نکته اولی هست، یعنی هرچی نزدیکتر به محل سکونت، بهتر. از کارهای جنرال موجود در فرودگاه هم غافل نشید. خیلی‌ها ازش خبر ندارن و حقوقشون بیشتر از حداقل حقوقه در کانال سازمان پند هم هر روز آگهی شغلی استخدام شهر اتاوا رو منتشر میکنن

2021-09-02 21:25:00

چجوری میشه بعد از کار کاستومر سرویس،سرتیفیکیت بانکی گرفت؟

2021-09-04 05:18:00

گوگل کنید سرتفیکیت های بانکی موردنیاز در کانادا رو میتونید پیدا کنید. من چون کارم بانکی نیست اطلاع دقیق ندارم

2021-09-04 10:25:00

QAmon

Similar Question:

#کار