Home > عمومی
Viewed 44 times 3 Answers
0

مثل تلویزیون و … من شنیدم اونجا خیلی گرونه و ما گفتم یکبار میشه تمام وسایل خونرو مثل ظروف و مبلمان و تخت و تشک و اینجور چیزا که اونجا گرونه را با کانتینر دریایی بدون اینکه بخایم گمرکی بدیم بتونیم ببریم درسته؟ ارزش داره؟ این دوست ما میگفت مثلا به تسک خوب ۵-۶ هزار دلاره اونجا

2021-11-06 10:58:00 Canada عمومی #دلار
3 Reply

5000 هزار دلار تشک! نه بابا امارتون بکل اشتباهه بنظرم اصلا اینجوری نیست، بنظرم قیمتا رو حداقل تو سایتای ikea و jysk یا amazon ببینید محدودش دستتون باشه، البته که فریت کردن از ایران برای بعضی موارد مث فرش میصرفه ولی نه خیلی از چیزایی که گفتین.

2021-11-06 11:36:00

وسایل برقی با خودتون اصلا نیارید. تخت و وسایل چوبی ایکیا با قیمت مناسب میتونید بخرید. برای مبلمان ولی ایکیا خوب نیست و خیلی زود خراب میشه و از فرم میوفته. ولی به نظر من آوردن مبلمان هم کار چندان جالبی نیست چون نهایت یکبار هزینه زیاد بکنید و از همینجا خریداری کنید براتون میمونه اما جنس خوب. تشک هم بله گرونه. تشک خوب البته و این هم از مواردیه که همه جوره قیمت پیدا میشه ولی درنظر بگیرید تشک هم به مرور خراب میشه اگر جنس خوبی نباشه و از مواردیه که یکبار هزینه کنید به نفعتون هست. تشک خوب اینجا از تخت هزینه ش بیشتره. ظروف آشپزخانه، سرویس قاشق چنگال، سرویس قابلمه، روبالشتی و روتختی و ملحفه و ... این جور چیزا اینجا قیمت بالایی داره مگر خیلی ساده باشه. از ایران جنس ترک و خوب و قشنگ می ارزه بیارید با خودتون.

2021-11-06 12:00:00

مرسی از راهنماییتون

2021-11-06 12:01:00

QAmon

Similar Question:

#دلار