Home > ویزای‌دانشجویی
Viewed 45 times 6 Answers
0

من سه هفته دیگه پذیرشم اوکی میشه از الان نیازه برای سفارت وقت بگیرم؟ و به نظرتون ارمنستان بهتره یا ترکیه؟ اصلا فرقی هست بینشون؟

2021-09-30 14:22:00 Canada ویزای‌دانشجویی #ارمنستان
6 Reply

تا وقتی مدارک سابمیت نشه، برا بایو نمیتونید وقت بگیرید. نگران تایمش نباشید، وقت هست طی ۲۴ ساعت بعد از سابمیت اپلیکشنتون، باید منتظر لتری باشید که سفارت راهنمایی میکنه در مورد بایو

2021-09-30 14:26:00

اخه برای وینتر ۲۰۲۲ هست خیلی زمانش برام مهمه و میترسم نرسم و اگه نیاز بود وقت سفارت بگیرم که خداروشکر نیاز نیست فرق داره سفارت کجا باشه؟

2021-09-30 14:31:00

به نظر من شما شروع کنید مدارکی قراره تو بخش مالی و کلاینت اینفو قرار بدید رو آماده کنید. تو سایت سفارت IRCC اگر اکانت ایجاد کنید، ۶۰ روز فرصت دارید که اپلیکشنتون رو سابمیت کنید شما اکانتتون رو ایجاد کنید، فرم هارو دانلود کنید، تا جایی که میتونید پر کنید و تو کامیپوترتون سیو کنید بعدا که پذیرشتون اومد تکمیلش کنید تا خیالتون از نظر صحیح بودن اطلاعات اون فرم ها اونور راحت باشه برای انگشت نگاری هم، باید بری VAC وک هایی که حالا من اطلاع دارم برا ما نزدیکه، استانبول، انکارا، ایروان، اریبل هست باید مدارک سابمیت بشه، اپلیکشن نامبر و رسید و نامه ی سفارت داشته باشید بعد برید برا بایو از کارای دیگه ای هم که خود منو عقب انداخت گواهی سو پیشینه بود، پیگیر این باشید که فرضا یکی دو هفته دیگه اقدام کنید بهش اگر مطمئنید که پذیرش حتما تا ۳ هفته دیگه میاد

2021-09-30 14:37:00

اهان یکی هم اینکه، از همین الان رو استادی پلنتون کار کنید مواردی که میخواید ذکر کنید خود اون وقت گیره

2021-09-30 14:47:00

ممنون از راهنماییتون? حتما پیگیرش هستم فری دارل کجا بریم برای بایو ؟ برای خودم واقعا فرقی نداره که ترکیه باشه یا ارمنستان

2021-09-30 14:53:00

نه اصلا فرق نداره طبق چیزایی که من میدونم، پرونده ی ما ایرانی ها میره آنکارا بررسی میشه. و ایشالا اگر قرار شد ویزاتون رو بگیرید، باید پاسپورتتون رو به ادرس انکارا بفرستید. هیچ فرقی نداره که کجا بایو انجام بشه طبق گفته ها، وقت ارمنستان خالی تره حالا تصمیم نهایی رو نگه دارید برا اون زمان که قراره برید، چون قیمت بلیط پروازی که تو بازه ای که شما قراره برید، رو تصمیمتون خیلی اثر میذاره

2021-09-30 14:58:00

QAmon

Similar Question:

#ارمنستان
Ask a Question